Hona hemen 53. Durangoko Azokako kontzertu eta zuzeneko guztien zerrenda eta ordutegiak:

ABENDUAK 5 ASTEAZKENA

Ahotsenean:

11:00 AKABU 'Erlojuari begira'

11:40 DUNNE 'Argi eza'

12:20 MUSHKUM 'Nire totem animalia'

13:00 JOSU BERGARA 'Asunak'

13:40 BROKEN BROTHERS BRASS BAND 'Txertaketa'

14:20 POLYBIUS 'Polybius'

15:00 LAPPA 'Polisemian'

15:40 ENERITZ FURYAK 'Zaldi zuria / Maskara'

16:20 GATOM 'Binomio / Bueltan gatoz'

17:00 IRAZI 'Orratzak'

17:40 NIZURI TAZUNERI '7A7PI'

18:20 AZALERA 'Azalera'

19:00 MIKEL URAKEN 'Izaki bizidun berriak'

19:40 MADELEINE 'Su hura'

 

Plateruenan:

23:00 HUNTZA 'Xilema'

 

ABENDUAK 6 OSTEGUNA

Ahotsenean:

11:00 IZAKI GARDENAK 'Dena oskol'

11:40 LARREGI 'Loreak desertuan'

12:20 DIENTES DE LUNA

13:00 MARKOS UNTZETA & ESKU HUTSIK 'Eguzki gorri bat'

13:40 ANITA PARKER 'Anita Parker 2'

14:20 XABI BANDINI 'Begibakar'

15:00 MONTAUK 'Geruzak'

15:40 THE POTES 'Ametsak dira egi erabat bete aurretik'

16:20 NOMADAK 'Hasieratik +'

17:00 JON GURRUTXAGA 'Kateak'

17:40 EHko TRIKITIXA ELKARTEA 'Haziak II'

18:20 ZIZEL 'Serendipia'

19:00 ANEGURIA 'Percebe dana edo ezebez'

19:40 RO 'Aikor'

 

Plateruenan:

23:00 ESNE BELTZA 'Ni'

 

ABENDUAK 7 OSTIRALA

Ahotsenean:

11:00 DEKOT 'Demak'

11:40 ORDAGO FOLK 'Bidaian'

12:20 LEOK'K 'Infinituari segika'

13:00 FETITXE 'Polyhedron'

13:40 TOOTH '_amaierarik ez...'

14:20 MADDI 'Ying Yang'

15:00 ERTZAK 'Gaur'

15:40 NERABE 'Toki-on'

16:20 IKER LAUROBA 'Udazkena'

17:00 BAOBABS WILL DESTROY YOUR PLANET 'Argiaren abiadura'

17:40 HIBAI 'Agian bihar'

18:20 HEZURBELTZAK 'Hezurbeltzak'

19:00 KOIU 'Noiz arte?'

19:40 ROLAN GARCÉS 'Rolan & Loop Abestiak'

 

Plateruenan:

23:00 MODUS OPERANDI 'Zatoz gugaz'

 

ABENDUAK 8 LARUNBATA

Ahotsenean:

11:00 GATIBU 'Azken indioak'

11:40 NOGEN 'Liv Til Doden'

12:20 TXAPELPUNK 'Zorionak nire partez...'

13:00 BAD SOUND 'Birsortzen'

13:40 HESIAN 'Hasiera'

14:20 ERABATERA 'Antipodetan'

15:00 ISUO ETA KEZMAN 'Bihar akaso'

15:40 TRISTTAN MOURGUY ETA HOREBA 'Dual [2/2]: beharrezkoa da... hutsa

16:20 TXOST! 'Erreferak esperantza'

17:00 BIDELAPURRAK 'Gorriak eta bi'

17:40 HARA! 'Errotak'

18:20 DAMA 'Dama'

19:00 McONAK 'Gure naufragioak'

19:40 LEIHOTIKAN 'Non zaude?'

 

Plateruenan:

23:00 ANESTESIA 'Gorrotoaren ahotsa'

 

ABENDUAK 9 IGANDEA

Ahotsenean:

11:00 BERÇAITS ANAIAK 'Anai'

11:40 MAIRU DANTZA

12:20 HAXOTZ 'H'

13:00 ANTTON LARRANDABURU ETA BITXILOREAK

13:40 INUN 'Aingurak'

14:20 PANTXIS BIDART & ALEXIS THERAIN '14'

15:00 IBAI MARIN 'Bidean naiz'

15:40 GUDA DANTZA 'Argibideak'

16:20 BIHOZKADA 'Pirata lagun II'

17:00 MADDI ZUBELDIA ETA H-EDEN 'Zimurrak baleki'

17:40 PASSEPARTOUT 'Sinergia'

18:20 GORPUZKINGZ

19:00 INDIDXABAK 'Indidxabak'

19:40 ELORTEGI ANAIAK 'Basque culinary rokanrol'

 

Plateruenan:

20:00 OLATZ SALVADOR 'Zintzilik'

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn