SINADURAK

10:30 | 13:00
06 Asteazkena
Izaro
Om eta hankapuntetan I
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 19:00
06 Asteazkena
Igor Meltxor
El oasis vasco
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 20:00
06 Asteazkena
Alan Griffin - Joxan Goikoetxea
Alboka folk taldea - Lurra, ur, haize - CD berria
Artekale 44
AZTARNA ARGITALETXEA

10:30 | 19:00
06 Asteazkena
Igor Meltxor
Gabriel Rufian. La voz de la calle
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:00
06 Asteazkena
Iker Lauroba
Nire gotorlekutik
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 20:00
06 Asteazkena
Agurtzane Estrada
Sentimientos de Cristal
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

11:00 | 13:30
06 Asteazkena
Tasio Erkizia
Bizipenak eta hausnarketak
Barrenkale 6
TXALAPARTA

11:00 | 14:00
06 Asteazkena
Berri Txarrak-eko kideak
Berri Txarrak Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 14:00
06 Asteazkena
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 14:30
06 Asteazkena
Keu Agirretxea
Improphono
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 13:00
06 Asteazkena
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

11:00 | 13:00
06 Asteazkena
Alaine Agirre
Bi aldiz erditu zinen nitaz, ama
Artekale 76
ELKAR

11:00 | 19:00
06 Asteazkena
Ze Esatek
Ibilita ikasten da erortzen
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 19:00
06 Asteazkena
En tol sarmiento
Ametsetan
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 13:00
06 Asteazkena
Xabier Olaso
Iker ikerlariaren iragatzargailua
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 19:00
06 Asteazkena
Txapelpunk
Bettyrockanroll
Goienkale 59
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
06 Asteazkena
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 13:30
06 Asteazkena
Joxe Lacalle
Memorias de Lacalle
Barrenkale 10
TXALAPARTA

11:00 | 17:00
06 Asteazkena
Yoseba Peña
Xirei
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 19:00
06 Asteazkena
Santi Yaniz
Pirineos Montaña Sublime
Goienkale 68
YANIZ

11:00 | 14:00
06 Asteazkena
Itziarren semeak
Eh republik
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 19:00
06 Asteazkena
Hesian
hesian
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:30 | 13:30
06 Asteazkena
Zea Mays
Zea Mays 20 urte
Goienkale 60
ZEA MAYS-GARDEN RECORDS

11:30 | 14:00
06 Asteazkena
Juan Infante
Atrapado liburua
Goienkale 97
EREIN

11:30 | 13:30
06 Asteazkena
Mila Salterain
Azeri-dantza
Barrenkale 6
TXALAPARTA

11:30 | 13:00
06 Asteazkena
Rafa Rueda
Hiri kristalezkoa
Goienkale 45
ELKAR

11:30 | 14:00
06 Asteazkena
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

11:30 | 13:00
06 Asteazkena
Maddi Zubeldia
Deserria haurtzaro
Artekale 76
ELKAR

12:00 | 19:30
06 Asteazkena
Iñaki Azkoaga
Vasco, ¿cómo se llama tu país?
Goienkale 42

12:00 | 14:00
06 Asteazkena
Amaia Manzisidor
Urdaibai sangriento liburua
Goienkale 96
EREIN

12:00 | 13:00
06 Asteazkena
Jule Goikoetxea
Demokraziaren pribatizazioa
Artekale 76
ELKAR

12:00 | 13:30
06 Asteazkena
Juan Kruz Igerabide eta Elena Odriozola
Euskal herrietako ipuinak
Barrenkale 43
DENONARTEAN

12:00 | 14:00
06 Asteazkena
Iñaki Egaña
ETAren historia laburra
Barrenkale 9
TXALAPARTA

12:30 | 13:30
06 Asteazkena
SU TA GAR
SU TA GAR Antzokietan
Artekale 46
SU TA GAR

12:30 | 14:30
06 Asteazkena
Arrate Egaña idazlea eta Marimar Agirre ilustratzailea
Klarisa. Ume desagertuaren kasua liburua
Goienkale 95
EREIN

12:30 | 13:30
06 Asteazkena
Koldo Zuazo
Mendebaleko euskara
Artekale 76
ELKAR

12:30 | 14:30
06 Asteazkena
Jon Maia Soria
Berriak jaio ginen
Goienkale 38
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

13:00 | 14:00
06 Asteazkena
Haizea
Mac Firefox
Barrenkale 200
KURRU KURRU

14:00 | 14:00
06 Asteazkena
Fermin Muguruza
FM eta TSOWC
Artekale 52
TALKA RECORDS & FILMS

16:00 | 19:00
06 Asteazkena
Alazne Díez Muñiz
La memoria herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

16:00 | 20:00
06 Asteazkena
Izaro
Om eta hankapuntetan I
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

16:00 | 18:00
06 Asteazkena
Arkada Social
Eromena besarkatzen
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 20:00
06 Asteazkena
Iker Lauroba
Nire gotorlekutik
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

16:00 | 18:00
06 Asteazkena
Patxuko Nice
Hego haizea, ego querido
Artekale 49
MAUKA

16:30 | 20:00
06 Asteazkena
Joxe Lacalle
Memorias de Lacalle
Barrenkale 10
TXALAPARTA

16:30 | 17:30
06 Asteazkena
Angel Lertxundi
Hitz Beste. 2003-2017 Antologia
Barrenkale 17
BERRIA

16:30 | 20:00
06 Asteazkena
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 19:00
06 Asteazkena
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Leire Bilbao, Maite Mutuberria
Mokotxiki album ilustratua eta Xomorropoemak (Euskadi Haur eta Gazte Literatura Saria 2017)
Barrenkale 54
PAMIELA-KALANDRAKA

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Goazeneko Eli eta Julen
Berriz Uda!
Goienkale 53
GOAZEN!

17:00 | 19:30
06 Asteazkena
Iñaki Egaña
ETAren historia laburra
Barrenkale 9
TXALAPARTA

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Xabier Olaso
Nik papaita, zuk papaita igarkizunen liburua
Barrenkale 54
PAMIELA-KALANDRAKA

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Tasio Erkizia
Bizipenak eta hausnarketak
Barrenkale 7
TXALAPARTA

17:00 | 19:00
06 Asteazkena
Ander Berrojalbiz
Herejeen alaba liburua
Barrenkale 51
PAMIELA

17:30 | 18:30
06 Asteazkena
Enekoitz Esnaola
Luhuso. ETAren armagabetze zibilaren kontakizuna
Barrenkale 17
BERRIA

17:30 | 19:30
06 Asteazkena
Zea Mays
Zea Mays 20 urte
Goienkale 60
ZEA MAYS-GARDEN RECORDS

17:30 | 19:00
06 Asteazkena
Alaine Agirre
Libe eta Maren liburuak
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 20:00
06 Asteazkena
Skakeitan
Galera Beats
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
06 Asteazkena
Joana Ziganda - Iker Uribe
Ni neu galtzeta
Goienkale 42

18:00 | 20:00
06 Asteazkena
javier sagastiberri idazlea
perversidad liburua
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 19:30
06 Asteazkena
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

18:00 | 19:00
06 Asteazkena
Gozategi
Gozategi
Goienkale 52
GOZATEGI

18:00 | 19:00
06 Asteazkena
Beñat Igerabide
Geldialdi bakoitzean
Goienkale 45
ELKAR

18:00 | 19:00
06 Asteazkena
Maider Zabalegi
Zuei
Goienkale 45
ELKAR

18:00 | 20:00
06 Asteazkena
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
06 Asteazkena
Asisko Irmeneta
EuSKLABO ALAIAK nobela grafiko politikoa
Barrenkale 26
GURE BERRIAK

18:30 | 20:00
06 Asteazkena
Hara
Adikzioak, minak eta desirak
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 13:00
07 Osteguna
Izaro
Om eta hankapuntetan I
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 19:00
07 Osteguna
Igor Meltxor
Gabriel Rufian. La voz de la calle
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:00
07 Osteguna
Santi Yaniz
Pirineos Montaña Sublime
Goienkale 68
YANIZ

10:30 | 20:00
07 Osteguna
Agurtzane Estrada
Sentimientos de Cristal
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

10:30 | 13:00
07 Osteguna
Joxe Lacalle
Memorias de Lacalle
Barrenkale 10
TXALAPARTA

10:30 | 13:30
07 Osteguna
Iñigo Urdinaga
Surflaria eta paradisua
Goienkale 41

10:30 | 13:00
07 Osteguna
Iker Lauroba
Nire gotorlekutik
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 19:00
07 Osteguna
Igor Meltxor
El oasis vasco
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:00
07 Osteguna
Ana Malagon
Gelditu zaitezte gurekin
Artekale 76
ELKAR

11:00 | 13:00
07 Osteguna
Agustin Arrieta Urtizberea
Zientziaren argi-itzalak
Artekale 66
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

11:00 | 14:30
07 Osteguna
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 19:00
07 Osteguna
En Tol Sarmiento
Ametsetan
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 20:00
07 Osteguna
AsisKo Urmeneta
EuSKLABO ALAIAK nobela grafiko politikoa
Barrenkale 26
GURE BERRIAK

11:00 | 13:00
07 Osteguna
Aitor Arana
Ijitoen altxorra
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 13:00
07 Osteguna
Alaine Agirre
Libe eta Maren liburuak
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:00
07 Osteguna
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 14:00
07 Osteguna
Anjel Lertxundi
Horma
Goienkale 97
EREIN

11:00 | 19:00
07 Osteguna
Hesian
Hesian
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 19:00
07 Osteguna
Ze Esatek
Ibilita ikasten da erortzen
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
07 Osteguna
Arkada Social
Eromena besarkatzen
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 14:00
07 Osteguna
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

11:00 | 13:00
07 Osteguna
Yoseba Peña
Xirei
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 14:00
07 Osteguna
Txapelpunk
Bettyrockanroll
Goienkale 59
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
07 Osteguna
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:30 | 13:30
07 Osteguna
Peru Magdalena
Ametsondoa
Artekale 76
ELKAR

11:30 | 13:30
07 Osteguna
Zea Mays
Zea Mays 20 urte
Goienkale 60
ZEA MAYS-GARDEN RECORDS

11:30 | 13:00
07 Osteguna
Joseba Irazoki, Julen eta Beñat Achiary
Bas(h)oan
Goienkale 45
ELKAR

11:30 | 14:00
07 Osteguna
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

11:30 | 13:30
07 Osteguna
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

11:30 | 13:30
07 Osteguna
Ricardo Urrizola
Consejo de guerra
Barrenkale 8
TXALAPARTA

12:00 | 19:00
07 Osteguna
Juan Carlos Etxegoien
ETXEA. Ondareoa, Historia, Mintzoa
Barrenkale 49
PAMIELA

12:00 | 14:00
07 Osteguna
Nerea Arrien
Hirutter eta Atrapa eguna liburuak
Goienkale 96
EREIN

12:30 | 13:30
07 Osteguna
Gozategi
Gozategi 25 urte CD&DVD
Goienkale 52
GOZATEGI

12:30 | 14:30
07 Osteguna
Jon Maia Soria
Berriak jaio ginen
Goienkale 38
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

13:30 | 20:00
07 Osteguna
Tenpora
Itzulika
Goienkale 42

14:00 | 14:30
07 Osteguna
Javier Viar
Liburua
Goienkale 80
BIZKAIKO MUSEOAK.BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

15:00 | 15:30
07 Osteguna
Haizea
Mac Chrome
Barrenkale 200
KURRU KURRU

15:30 | 20:00
07 Osteguna
Leire Milikua eta Anartz Ormaza
Paisaia-ikuspegia eta haren lau dimentsioak
Artekale 66
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

16:00 | 18:00
07 Osteguna
Arkada Social
Eromena besarkatzen
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 19:00
07 Osteguna
Etsaiakeroak
Lur errebeldean
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:30 | 19:00
07 Osteguna
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

16:30 | 20:00
07 Osteguna
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 20:00
07 Osteguna
Ricardo Urrizola
Consejo de guerra
Barrenkale 9
TXALAPARTA

16:30 | 18:00
07 Osteguna
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

17:00 | 20:00
07 Osteguna
Laura Rodriguez
Sam Urretxindorra
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

17:00 | 19:30
07 Osteguna
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

17:00 | 19:00
07 Osteguna
Alberto Barandiaran
Ez duzu abusatuko
Artekale 76
ELKAR

17:00 | 19:00
07 Osteguna
Goazeneko Zuzen eta Martin
Berriz Uda!
Goienkale 53
GOAZEN!

17:00 | 19:00
07 Osteguna
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

17:00 | 20:00
07 Osteguna
Alan Griffin eta Joxan Goikoetxea
Alboka folk taldea - Lurra, ur, haize - CD berria
Artekale 44
AZTARNA ARGITALETXEA

17:30 | 19:30
07 Osteguna
Zea Mays
Zea Mays 20 urte
Goienkale 60
ZEA MAYS-GARDEN RECORDS

18:00 | 19:30
07 Osteguna
Josu Zubia eta Itziar Arkauz
Potx eta Lotx herriko festetan
Goienkale 38
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

18:00 | 20:00
07 Osteguna
Patxuko Nice
Hego haizea, ego querido
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 19:00
07 Osteguna
Gozategi
Gozategi 25 urte CD&DVD
Goienkale 52
GOZATEGI

18:00 | 19:30
07 Osteguna
Harkaitz Cano eta Maite Gurrutxaga
Tigre batekin bizi
Artekale 76
ELKAR

18:00 | 20:00
07 Osteguna
The Friday´s Crew
Harresien gainetik
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 19:30
07 Osteguna
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

18:30 | 20:00
07 Osteguna
Rafa Ugalde
Baltzolako ipuinak
Artekale 8
IBAIZABAL

18:30 | 19:30
07 Osteguna
Ander Berrojalbiz
Herejeen alaba
Barrenkale 51
PAMIELA

18:30 | 20:00
07 Osteguna
Paddy Rekalde
Lapatza
Artekale 76
ELKAR

10:30 | 13:00
08 Ostirala
Izaro
Om eta hankapuntetan I
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 13:30
08 Ostirala
Santi Yaniz
Parajes Inolvidables
Goienkale 68
YANIZ

10:30 | 14:00
08 Ostirala
Ricardo Urrizola
Consejo de guerra
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 14:30
08 Ostirala
The Friday´s Crew
Harresien gainetik
Artekale 49
MAUKA

10:30 | 19:00
08 Ostirala
Igor Meltxor
Gabriel Rufián. La voz de la calle
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:00
08 Ostirala
Iker Lauroba
Nire gotorlekutik
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

10:30 | 14:30
08 Ostirala
Nøgen
Lys
Artekale 49
MAUKA

10:30 | 20:00
08 Ostirala
Agurtzane Estrada
Maritxuly Tximeleta
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

10:30 | 14:30
08 Ostirala
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

10:30 | 19:00
08 Ostirala
Igor Meltxor
El oasis vasco
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

11:00 | 19:00
08 Ostirala
Ze Esatek
Ibilita ikasten da erortzen
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 13:30
08 Ostirala
David Martin
Historia del pueblo gitano en Euskal Herria
Barrenkale 9
TXALAPARTA

11:00 | 14:00
08 Ostirala
Itziarren semeak
Eh republik
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
08 Ostirala
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 20:00
08 Ostirala
AsisKo Urmeneta
EuSKLABO ALAIAK
Barrenkale 26
GURE BERRIAK

11:00 | 19:00
08 Ostirala
En Tol Sarmiento
Ametsetan
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 19:00
08 Ostirala
Governors
Zero
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
08 Ostirala
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 18:30
08 Ostirala
Hesian
Hesian
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:30 | 14:00
08 Ostirala
Justo Arriola
A los pies del caballo
Barrenkale 7
TXALAPARTA

11:30 | 13:30
08 Ostirala
Mikel Urdangarin
Margolaria
Goienkale 45
ELKAR

11:30 | 14:00
08 Ostirala
Arantxa Urretabizkaia
Bidean ikasia liburua (Euskadi Saria 2017)
Barrenkale 51
PAMIELA

11:30 | 14:00
08 Ostirala
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

11:30 | 13:00
08 Ostirala
Patxo Telleria
Ez dok hiru
Artekale 76
ELKAR

11:30 | 14:00
08 Ostirala
Xabier Amuriza
Hiztegi Errimatua
Goienkale 38
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

11:30 | 13:30
08 Ostirala
Zea Mays
Zea Mays 20 urte
Goienkale 60
ZEA MAYS-GARDEN RECORDS

11:30 | 14:00
08 Ostirala
Alberto Irazu
Rock puntua! liburua
Barrenkale 50
PAMIELA

12:00 | 14:00
08 Ostirala
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:00 | 13:30
08 Ostirala
Migel Anjel Mintegi
June eta meategiko iheslariak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
08 Ostirala
Pedro Zarrabeitia
Lobos de nuestro escudo
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
08 Ostirala
Andrea Alonso eta Mikel Sojo
Gargantua txapeldun
Artekale 32
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:30 | 14:00
08 Ostirala
SU TA GAR
SU TA GAR ANTZOKIETAN
Artekale 46
SU TA GAR

12:30 | 14:00
08 Ostirala
Ainara Azpiazu "Axpi" eta Paula Estevez
Arraroa album ilustratua
Barrenkale 54
PAMIELA-KALANDRAKA

13:30 | 14:30
08 Ostirala
Kike Infame eta Mikel Begoña
Komikia. Euskal komikia 1975-2017
Artekale 32
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

14:00 | 19:30
08 Ostirala
Santi Yaniz
Pirineos Montaña Sublime
Goienkale 68
YANIZ

14:00 | 17:00
08 Ostirala
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Ni neu galtzeta
Goienkale 42

15:00 | 18:00
08 Ostirala
Hara
Adikzioak, minak eta desirak
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

15:30 | 20:00
08 Ostirala
Xabier Landabidea Urresti
Euskararen biziberritzea: marko, diskurtso eta praktika berriak birpentsatzen
Artekale 66
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

16:00 | 18:00
08 Ostirala
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 18:00
08 Ostirala
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 19:00
08 Ostirala
David Martin
Historia del pueblo gitano en Euskal Herria
Barrenkale 9
TXALAPARTA

16:00 | 18:00
08 Ostirala
Skakeitan
Galera Beats
Artekale 49
MAUKA

16:30 | 18:00
08 Ostirala
Xabier Irujo
La verdad alternativa
Goienkale 11
TXERTOA

16:30 | 20:00
08 Ostirala
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 19:00
08 Ostirala
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

16:30 | 20:00
08 Ostirala
Justo Arriola
A los pies del caballo
Barrenkale 8
TXALAPARTA

16:30 | 19:00
08 Ostirala
Jasone Osoro
Eskularru beltzak
Artekale 76
ELKAR

16:30 | 20:00
08 Ostirala
Iñaki Azkoaga
Vasco, ¿cómo se llama tu país?
Goienkale 42

16:30 | 19:00
08 Ostirala
Joxean Agirre
Goldsmithen ikaslea
Artekale 76
ELKAR

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

17:00 | 18:30
08 Ostirala
Naroa Ugarte eta Iñaki "Ikan" Sendino
Basakume
Artekale 22
DURANGALDEKO ARGITALPENAK

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Asier Serrano
Linbotarrak poesia liburua (Euskadi Literatura Saria 2017)
Barrenkale 52
PAMIELA

17:00 | 18:00
08 Ostirala
Jon Iñaki Lasa
Bidaiak poema liburua
Barrenkale 51
PAMIELA

17:00 | 20:00
08 Ostirala
Alan Griffin eta Joxan Goikoetxea
Alboka folk taldea - Lurra, ur, haize - CD berria
Artekale 44
AZTARNA ARGITALETXEA

17:00 | 19:00
08 Ostirala
John Andueza
Danba!
Artekale 76
ELKAR

17:00 | 20:00
08 Ostirala
Ricardo Urrizola
Consejo de guerra
Barrenkale 10
TXALAPARTA

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Tere Irastortza
Txoriak dira bederatzi liburua
Barrenkale 52
PAMIELA

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Goazeneko Naia eta Begoña
Berriz Uda!
Goienkale 53
GOAZEN!

17:00 | 18:30
08 Ostirala
Juan Mari Beltran
Soinu tresnak Euskal Herri musikan
Goienkale 45
ELKAR

17:00 | 19:00
08 Ostirala
Ander Berrojalbiz
«Herejeen alaba» liburua
Barrenkale 52
PAMIELA

18:00 | 20:00
08 Ostirala
Nøgen
Lys
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 19:30
08 Ostirala
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

18:00 | 20:00
08 Ostirala
The Friday´s Crew
Harresien gainetik
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
08 Ostirala
Anita Parker
Anita Parker
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
08 Ostirala
Amaia Manzisidor
Urdaibai sangriento liburua
Goienkale 96
EREIN

19:00 | 20:00
08 Ostirala
Eneko Larrañaga
ENEKORA - Maitatzea nahiago
Goienkale 43
TXALAP.ART

10:30 | 20:00
09 Larunbata
Agurtzane Estrada
Sentimientos de Cristal
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

10:30 | 13:30
09 Larunbata
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Ni neu galtzeta
Goienkale 42

10:30 | 19:00
09 Larunbata
Igor Meltxor
El oasis vasco
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:00
09 Larunbata
Santi Yaniz
Parajes inolvidables
Goienkale 68
YANIZ

10:30 | 19:00
09 Larunbata
Igor Meltxor
Gabriel Rufian. La voz de la calle
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

11:00 | 19:00
09 Larunbata
En Tol Sarmiento
Ametsetan
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 19:00
09 Larunbata
Governors
Zero
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
09 Larunbata
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 19:00
09 Larunbata
Txapelpunk
Bettyrockanroll
Goienkale 59
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
09 Larunbata
Skakeitan
Galera Beats
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 11:30
09 Larunbata
Vendetta
Bother Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

11:00 | 19:00
09 Larunbata
Ze Esatek
Ibilita ikasten da erortzen
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
09 Larunbata
Patxuko Nice
Hego haizea, ego querido
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 13:30
09 Larunbata
Sergio Pereira
El hijo del capitán
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:30
09 Larunbata
Anita Parker
Anita Parker
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 20:00
09 Larunbata
AsisKo Urmeneta
EuSKLABO ALAIAK
Barrenkale 26
GURE BERRIAK

11:30 | 13:30
09 Larunbata
Antton Kazabon
Errekak oiloari
Artekale 76
ELKAR

11:30 | 14:00
09 Larunbata
Kepa Larrea
Mina edo libertatea! eta Biba mina! liburuak
Barrenkale 51
PAMIELA

11:30 | 14:00
09 Larunbata
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

12:00 | 14:00
09 Larunbata
Juan Kruz Igerabide
Labur Txintan
Barrenkale 51
PAMIELA

12:00 | 13:30
09 Larunbata
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:00 | 14:00
09 Larunbata
Jasone Osoro
Casting-a
Artekale 76
ELKAR

12:00 | 12:30
09 Larunbata
Beñi Agirre
GIPUZKOAKO HISTORIA NAFARRA
Artekale 14
NABARRALDE

12:00 | 14:00
09 Larunbata
La Basu
Ni naiz izotz erregina
Artekale 52
TALKA RECORDS & FILMS

12:00 | 14:00
09 Larunbata
Rafa Ugalde
Baltzolako ipuinak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
09 Larunbata
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

12:00 | 14:00
09 Larunbata
Elena Fernandez
Gerezi Mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

12:00 | 15:00
09 Larunbata
Amaia Zuza
Los Reflejos de Ale
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

12:30 | 14:00
09 Larunbata
Kepa Altonaga
Patagoniara Hazparnen barrena
Barrenkale 51
PAMIELA

12:30 | 13:00
09 Larunbata
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

13:00 | 14:00
09 Larunbata
Oihane Fernandez
J. Smithen altxorra
Artekale 8
IBAIZABAL

14:30 | 19:00
09 Larunbata
Hesian
Hesian
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

14:30 | 19:30
09 Larunbata
Santi Yaniz
Pirineos Montaña Sublime
Goienkale 68
YANIZ

15:30 | 16:30
09 Larunbata
Mixel Ducau
Tosta Banda
Goienkale 43
TXALAP.ART

16:00 | 18:00
09 Larunbata
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 18:00
09 Larunbata
Skakeitan
Galera Beats
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 19:00
09 Larunbata
Zazkel
Ez entzun
Goienkale 59
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 18:00
09 Larunbata
Arkada Social
Eromena besarkatzen
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 18:00
09 Larunbata
Garazi Arrula
Gu orduko hauek
Barrenkale 7
TXALAPARTA

16:30 | 20:00
09 Larunbata
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 19:00
09 Larunbata
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

16:30 | 17:30
09 Larunbata
Antton Kazabon
Gixela nire laguna da
Artekale 8
IBAIZABAL

16:30 | 19:30
09 Larunbata
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

16:30 | 17:30
09 Larunbata
Antton Kazabon eta Jokin Mitxelena
Haizeak hitz, hitzak haize
Artekale 8
IBAIZABAL

17:00 | 19:30
09 Larunbata
Elena Fernandez
Gerezi mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

17:00 | 19:00
09 Larunbata
Iñaki Anasagasti
La obediencia vasca liburua
Barrenkale 48
PAMIELA

17:00 | 17:30
09 Larunbata
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

17:00 | 19:00
09 Larunbata
Karmelo Bizkarra
Behi zoriontsuaren errezeta
Artekale 76
ELKAR

17:00 | 19:00
09 Larunbata
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburuak
Goienkale 100
EREIN

17:00 | 19:00
09 Larunbata
Pedro Ibarra
Memoria del antifranquismo en el País Vasco
Barrenkale 48
PAMIELA

17:00 | 19:00
09 Larunbata
Goazeneko Jontxu eta Lore
Berriz Uda!
Goienkale 53
GOAZEN!

17:30 | 19:00
09 Larunbata
Carlos Egia
El sacrificio de los peces
Goienkale 11
TXERTOA

17:30 | 19:00
09 Larunbata
Eneko Larrañaga
ENEKORA - Maitatzea nahiago
Goienkale 43
TXALAP.ART

17:30 | 20:00
09 Larunbata
Judit Ruiz de Munain
Zukafukamusuka
Barrenkale 6
TXALAPARTA

18:00 | 19:30
09 Larunbata
Naroa Ugarte eta Iñaki "Ikan" Sendino
Basakume
Artekale 22
DURANGALDEKO ARGITALPENAK

18:00 | 20:00
09 Larunbata
Anita Parker
Anita Parker
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
09 Larunbata
Patxuko Nice
Hego haizea, ego querido
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
09 Larunbata
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

18:30 | 19:00
09 Larunbata
Vendetta
“Bother” Azokarako edizoo berezia
Artekale 41
VENDETTA

19:00 | 20:00
09 Larunbata
Garazi Arrula
Gu orduko hauek
Barrenkale 7
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
10 Igandea
Igor Meltxor
El oasis vasco
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

10:30 | 13:30
10 Igandea
Iñaki Azkoaga
Vasco, ¿cómo se llama tu país?
Goienkale 42

10:30 | 13:00
10 Igandea
Santi Yaniz
Excursiones de foto
Goienkale 68
YANIZ

10:30 | 20:00
10 Igandea
Agurtzane Estrada
Maritxuly Tximeleta
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

10:30 | 20:00
10 Igandea
Alan Griffin eta Joxan Goikoetxea -Alboka folk taldea
Lurra, ur, haize - CD berria
Artekale 44
AZTARNA ARGITALETXEA

10:30 | 19:00
10 Igandea
Igor Meltxor
Gabriel Rufian. La voz de la calle
Barrenkale 24
KAZETARI KANAIA ELKARTEA

11:00 | 14:00
10 Igandea
Toti Martínez de Lezea
Arbasoen ituna eta Ittun liburua
Goienkale 94
EREIN

11:00 | 11:30
10 Igandea
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

11:00 | 14:30
10 Igandea
Bultz
Erraiak
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 19:00
10 Igandea
En Tol Sarmiento
Ametsetan
Goienkale 56
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
10 Igandea
The Friday´s Crew
Harresien gainetik
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 14:00
10 Igandea
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 14:30
10 Igandea
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

11:00 | 13:00
10 Igandea
Pello Añorga
Pio Martzianoa
Artekale 76
ELKAR

11:00 | 19:00
10 Igandea
Ze Esatek
Ibilita ikasten da erortzen
Goienkale 58
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
10 Igandea
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

11:00 | 13:30
10 Igandea
Mila Salterain
Azeri-dantza
Barrenkale 6
TXALAPARTA

11:30 | 14:00
10 Igandea
Mikel Urdangarin
Margolaria
Goienkale 45
ELKAR

11:30 | 14:00
10 Igandea
Albaola
Euskal Herri itsastarra San Joan baleontzitik
Artekale 76
ELKAR

11:30 | 13:30
10 Igandea
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:00 | 13:00
10 Igandea
Joxe Manuel Odriozola
Nora zoaz euskalduntasun honekin?
Artekale 76
ELKAR

12:30 | 13:00
10 Igandea
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

12:30 | 19:00
10 Igandea
Hesian
Hesian
Goienkale 57
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

13:00 | 14:00
10 Igandea
Aingeru Epaltza
Mendi-joak
Artekale 76
ELKAR

13:00 | 13:00
10 Igandea
Zaldieroa
De Rerum Natura
Artekale 76
ELKAR

14:00 | 19:30
10 Igandea
Santi Yaniz
Pirineos Montaña Sublime
Goienkale 68
YANIZ

16:00 | 18:00
10 Igandea
Huntza
Lumak
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 18:00
10 Igandea
Skakeitan
Galera Beats
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 19:30
10 Igandea
Alazne Díez Muñiz
La memoria, herida abierta
Artekale 31
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

16:00 | 18:00
10 Igandea
Nøgen
Lys
Artekale 49
MAUKA

16:00 | 18:30
10 Igandea
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 72
TRAVEL BUG

16:30 | 20:00
10 Igandea
Berri Txarrak-eko 3 kideak (Gorka Urbizu, Galder Izagirre eta David Gonzalez)
Berri Txarrak: Infrasoinuak (CD / LP)
Goienkale 44
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 17:30
10 Igandea
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

17:00 | 17:00
10 Igandea
Peru Magdalena
Ametsondoa
Artekale 76
ELKAR

17:30 | 19:00
10 Igandea
Eneko Larrañaga
ENEKORA - Maitatzea nahiago
Goienkale 43
TXALAP.ART

18:00 | 20:00
10 Igandea
Patxuko Nice
Hego haizea, ego querido
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 20:00
10 Igandea
The Friday´s Crew
Harresien gainetik
Artekale 49
MAUKA

18:00 | 19:30
10 Igandea
Elena Fernandez
Gerezi mingotsak
Artekale 20
ADARMENDI EKE

18:00 | 20:00
10 Igandea
Arkada Social
Eromena besarkatzen
Artekale 49
MAUKA

18:30 | 19:00
10 Igandea
Vendetta
“Bother” Azokarako edizio berezia
Artekale 41
VENDETTA

19:00 | 20:00
10 Igandea
La Basu
Ni naiz izotz erregina
Artekale 52
TALKA RECORDS & FILMS

19:00 | 19:30
10 Igandea
Haizea
Mac Safari
Barrenkale 200
KURRU KURRU