10 diciembre


Jose Luis Otamendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

10:30-13:00
16:30-17:30
18:30-20:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea

10:30-13:00
Xabi Borda  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

10:30-13:00
16:00-20:00
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak

10:30-14:00
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO

10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta (+ taldekideren bat gehiago)  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu

10:30-14:00
16:00-20:00
La Topadora  Musikaren plaza 9  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS

10:30-14:00
17:00-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist

10:30-14:00
10:30-14:00
HAMAR  Goienkale 37  /  [H]AMAR

10:30-14:30
Elordi García Insausti  Goienkale 36  /  Elordi

10:30-15:00
Flakofonki & Tuli  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita

10:30-19:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-19:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta

10:30-19:30
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-19:30
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola

10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak

10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi

10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia

10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta

10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan

10:30-20:00
Leire Lekuona  Goienkale 64  /  Eguzkilore Liburuak

10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik

10:30-20:00
Urtzi Leonet/ Iñaki G. Holgado, "Itzalen dama"  Artekale 53  /  Elkar

10:30-20:00
Iban Gorriti  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

11:00-12:30
Jon Ander Urkiaga Egidazu  Goienkale 9  /  Alai argitaletxea

11:00-12:30
Alex Sanvi - Unai Iturriaga  Artekale 64  /  Ikaselkar

11:00-13:00
16:30-18:30
Goiatz Labandibar  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA

11:00-13:00
Irati Jimenez  Artekale 55  /  Elkar

11:00-13:00
Miren Azkarate Badiola:“Ikusezinak. Erbesteratuen haurrak”  Goienkale 40  /  GARA / Astero

11:00-13:00
Sebastián Reino Biggi  Goienkale 49  /  Elkar banaketa

11:00-13:00
Gari  Musikaren plaza 34  /  Elkar

11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

11:00-14:00
17:00-20:00
María Santórum  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial

11:00-14:00
Jokin Urain Larrañaga:“Txomin. Aurrera bolie!”  Goienkale 41  /  GARA / Astero

11:00-15:00
Asel Luzarraga, "Katuak jandakoa"  Artekale 53  /  Elkar

11:00-20:00
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak

11:00-20:00
Iban Zaldua  Artekale 55  /  Elkar

11:00-20:00
Izaro  Musikaren plaza 29  /  IZARO

11:00-20:00
Joseba Larratxe  Artekale 55  /  Elkar

11:00-20:00
Ramon Olasagasti eta César Llaguno  Artekale 41  /  Sua Edizioak

11:00-20:00
Asel Luzarraga  Barrenkale 5  /  Txalaparta

11:30-13:30
Arrate Egaña  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

11:30-14:00
Iturriaga/Cano/ Larratxe  Artekale 55  /  Elkar

11:30-14:00
Maribel Aiertza  Artekale 9  /  IBAIZABAL

11:30-14:00
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin

11:30-14:00
17:00-19:30
Neomak  Musikaren plaza 44  /  Mauka

11:30-14:00
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea

11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar

11:30-14:30
Sutan  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:30
16:30-19:30
Adolfo Arejita  Barrenkale 26  /  EUSKALTZAINDIA

12:00-13:30
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

12:00-13:30
Lur Gallastegi  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

12:00-13:30
Delirium Tremens  Musikaren plaza 46  /  Mauka

12:00-14:00
Irati Garmendia eta Ane Arzelus  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

12:00-14:00
Juan Lekue  Artekale 56  /  Txertoa

12:00-14:00
Anari Alberdi Santesteban  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

12:00-17:00
18:00-20:00
Aritz Galarraga  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA

12:30-14:00
16:30-18:30
Juainas Paul Arzak  Barrenkale 47  /  PAMIELA

12:30-14:00
Nøgen  Musikaren plaza 44  /  Mauka

12:30-14:00
Aingeru Epaltza  Artekale 55  /  Elkar

12:30-14:30
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ

12:30-14:30
18:30-20:00
Leire Milikua  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

12:30-14:30
Joseba Asiron eta Martintxo  Barrenkale 3  /  Txalaparta

12:30-17:30
Katixa Agirre  Artekale 55  /  Elkar

12:30-19:30
Potx eta Izaskun  Goienkale 18  /  Potx eta Lotx

12:30-19:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean

12:30-19:30
Eider Perez Adeletx - Iban Illarramendi  Barrenkale 50  /  PAMIELA

13:00-14:30
Joseba Sarrionandia  Barrenkale 49  /  PAMIELA

13:00-14:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal

13:30-14:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal

13:30-14:00
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

14:30-17:00
Des-Kontrol  Musikaren plaza 46  /  Mauka

15:30-17:30
Sua  Musikaren plaza 44  /  Mauka

15:30-19:30
Santi Leoné  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

15:30-20:00
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar

16:00-19:00
Adur Larrea, "Lurbinttoko ohoinak"  Artekale 55  /  Elkar

16:00-20:00
Zelanda  Musikaren plaza 10  /  Baga-Biga Musika Ideiak

16:00-20:00
Asier Maia Anabitarte  Goienkale 36  /  Asier Maia Anabitarte

16:30-19:30
Juan Kruz Igerabide  Goienkale 9  /  Alai argitaletxea

17:00-18:00
Andoni Agirrezabala  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

17:00-18:30
Imanol Agirre  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

17:00-19:00
Ibon Abad  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial

17:00-20:00
Kristonak  Musikaren plaza 50  /  Elkar

17:00-20:00
Gontzal Mendibil  Musikaren plaza 18  /  Gontzal Mendibil

17:30-18:30
Ane Neti  Goienkale 36  /  Ane Neti

17:30-19:00
Iñaki Anasagasti eta Iñaki Errazkin  Goienkale 49  /  Elkar banaketa

17:30-19:00
Kokein  Musikaren plaza 46  /  Mauka

17:30-19:30
Iñigo Antsorregi  Artekale 55  /  Elkar

17:30-20:00
Unai Iturriaga eta Sanvi  Artekale 55  /  Elkar

18:30-20:00
Vivim del Cuentu  Artekale 9  /  IBAIZABAL

18:45-20:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

19:00-20:00