9 diciembre


Imanol Agirre  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

10:30-12:00
17:00-18:30
Jose Luis Otamendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

10:30-13:00
16:00-20:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea

10:30-13:00
Mikel Telleria  Goienkale 37  /  Mikel Telleria

10:30-13:00
Cira Crespo Cabillo  Barrenkale 6  /  Txalaparta

10:30-13:30
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar

10:30-13:30
Pako Aristi  Artekale 16  /  Gureberriak

10:30-13:30
16:30-19:30
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO

10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta (+ taldekideren bat gehiago)  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu

10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS

10:30-14:00
16:30-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist

10:30-14:00
16:00-20:00
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-14:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta

10:30-19:30
Kiliki & Tronis  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita

10:30-19:30
Adur Larrea, "Lurbinttoko ohoinak"  Artekale 55  /  Elkar

10:30-20:00
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola

10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak

10:30-20:00
Asier Maia Anabitarte  Goienkale 36  /  Asier Maia Anabitarte

10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia

10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia

10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta

10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan

10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik

10:30-20:00
Dani Fano - ZaldiEroa  Artekale 64  /  Ikaselkar

11:00-13:00
16:30-18:30
Jose Antonio Azpiazu  Artekale 56  /  Txertoa

11:00-13:00
Tere Irastorza  Goienkale 50  /  Elkar banaketa

11:00-13:00
Ainara Azpiazu Axpi, "Zorri zoragarriak"  Artekale 51  /  Elkar

11:00-14:00
Jokin Urain Larrañaga:“Txomin. Aurrera bolie!”  Goienkale 41  /  GARA / Astero

11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

11:00-14:00
17:00-20:00
Maite López Las Heras  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA

11:00-14:00
María Santórum  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial

11:00-14:00
17:00-20:00
Miren Azkarate Badiola:“Ikusezinak. Erbesteratuen haurrak”  Goienkale 40  /  GARA / Astero

11:00-14:00
Susanna Martin  Artekale 49  /  Elkar

11:00-14:30
Leire Milikua Larramendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

11:30-13:30
17:30-18:30
19:00-20:00
Huntza  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:00
Kokein  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:00
15:30-19:30
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin

11:30-14:00
17:00-19:30
Neomak  Musikaren plaza 44  /  Mauka

11:30-14:00
17:30-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea

11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar

11:30-14:30
Sutan  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:30
16:30-19:30
Demode Quartet  Musikaren plaza 19  /  Demode

12:00-13:00
16:00-17:00
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

12:00-13:30
Aritz Galarraga  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA

12:00-14:00
Juan Lekue  Artekale 57  /  Txertoa

12:00-14:00
16:30-18:30
Nerea Loiola Pikaza  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

12:00-14:00
17:00-18:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

12:00-14:30
KEPA ALTONAGA  Barrenkale 48  /  PAMIELA

12:30-14:00
Aritz Gorrotxategi  Artekale 55  /  Elkar

12:30-14:30
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ

12:30-14:30
18:30-20:00
Jon Etxebarria Txontxe/ Malen Amenabar, "Olentzero-enborra"  Artekale 51  /  Elkar

12:30-14:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean

12:30-19:30
Mikel Alvarez Sarriegi  Artekale 55  /  Elkar

13:00-14:30
Aiora Zabala  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA

13:00-15:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal

13:30-14:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal

13:30-14:00
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

14:30-17:00
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART

14:30-19:30
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART

15:00-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi

15:00-20:00
Sua  Musikaren plaza 44  /  Mauka

15:30-17:30
Antton Irusta  Artekale 9  /  IBAIZABAL

16:00-18:00
Ana Jaka, " Marimatrakak"  Artekale 51  /  Elkar

16:00-20:00
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak

16:00-20:00
Des-Kontrol  Musikaren plaza 46  /  Mauka

16:00-20:00
Edurne Azkarate, Intza Alkain, Mikel Ibarguren (FORMOL kolektiboa)  Artekale 15  /  EHAZE

16:00-20:00
Mikel Alvarez Sarriegi  Artekale 55  /  Elkar

16:00-20:00
Pello Reparaz  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist

16:00-20:00
LEIRE BILBAO  Barrenkale 50  /  PAMIELA

16:30-17:30
Mirua  Musikaren plaza 1  /  Oso Polita

16:30-18:30
Ainara Azpiazu "Axpi"  Goienkale 49  /  Elkar banaketa

17:00-17:00
Ezpalak  Musikaren plaza 39  /  Liher

17:00-19:00
Etxekalte  Musikaren plaza 49  /  Elkar

17:00-20:00
Junkal Gutiérrez eta Mª José Ezaizabarrena  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

17:30-19:00
Andoni Urzelai  Artekale 55  /  Elkar

18:00-20:00
Amaia Elizagoien Varela eta Begoña Durruty Sukilbide   Goienkale 38  /  BERRIA

18:15-18:45
Ander Berrojalbiz  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

18:30-20:00
Iñaki Cid  Artekale 55  /  Elkar

18:30-20:00
Karmele Mitxelena  Artekale 55  /  Elkar

18:30-20:00
Eleder Iglesias "Alain"  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

19:00-19:30
Malen Azpirotz "Iraia"  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

19:00-19:30