Abenduak 10


Jose Luis Otamendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
10:30-13:00
16:30-17:30
18:30-20:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
10:30-13:00
Xabi Borda  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
10:30-13:00
16:00-20:00
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak
10:30-14:00
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO
10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta (+ taldekideren bat gehiago)  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu
10:30-14:00
16:00-20:00
La Topadora  Musikaren plaza 9  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS
10:30-14:00
17:00-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
10:30-14:00
10:30-14:00
Elordi García Insausti  Goienkale 36  /  Elordi
10:30-15:00
Urtzi Leonet/ Iñaki G. Holgado, "Itzalen dama"  Artekale 53  /  Elkar
10:30-15:00
Flakofonki & Tuli  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita
10:30-19:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta
10:30-19:30
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi
10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan
10:30-20:00
Leire Lekuona  Goienkale 64  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik
10:30-20:00
Iban Gorriti  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
11:00-12:30
Jon Ander Urkiaga Egidazu  Goienkale 9  /  Alai argitaletxea
11:00-12:30
Alex Sanvi - Unai Iturriaga  Artekale 64  /  Ikaselkar
11:00-13:00
16:30-18:30
Goiatz Labandibar  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
11:00-13:00
Miren Azkarate Badiola:“Ikusezinak. Erbesteratuen haurrak”  Goienkale 40  /  GARA / Astero
11:00-13:00
Sebastián Reino Biggi  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
11:00-13:00
Gari  Musikaren plaza 34  /  Elkar
11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Jokin Urain Larrañaga:“Txomin. Aurrera bolie!”  Goienkale 41  /  GARA / Astero
11:00-15:00
Asel Luzarraga, "Katuak jandakoa"  Artekale 53  /  Elkar
11:00-20:00
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak
11:00-20:00
Iban Zaldua  Artekale 55  /  Elkar
11:00-20:00
Joseba Larratxe  Artekale 55  /  Elkar
11:00-20:00
Ramon Olasagasti eta César Llaguno  Artekale 41  /  Sua Edizioak
11:00-20:00
Asel Luzarraga  Barrenkale 5  /  Txalaparta
11:30-13:30
Arrate Egaña  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
Iturriaga/Cano/ Larratxe  Artekale 55  /  Elkar
11:30-14:00
Maribel Aiertza  Artekale 9  /  IBAIZABAL
11:30-14:00
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin
11:30-14:00
17:00-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar
11:30-14:30
Adolfo Arejita  Barrenkale 26  /  EUSKALTZAINDIA
12:00-13:30
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
12:00-13:30
Lur Gallastegi  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea
12:00-13:30
Irati Garmendia eta Ane Arzelus  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
12:00-14:00
Juan Lekue  Artekale 56  /  Txertoa
12:00-14:00
Anari Alberdi Santesteban  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
12:00-17:00
18:00-20:00
Leire Milikua  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
12:30-13:30
Aritz Galarraga  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
12:30-14:00
16:30-18:30
Aingeru Epaltza  Artekale 55  /  Elkar
12:30-14:30
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ
12:30-14:30
18:30-20:00
Joseba Asiron eta Martintxo  Barrenkale 3  /  Txalaparta
12:30-17:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean
12:30-19:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
13:30-17:00
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar
16:00-19:00
Adur Larrea, "Lurbinttoko ohoinak"  Artekale 55  /  Elkar
16:00-20:00
Zelanda  Musikaren plaza 10  /  Baga-Biga Musika Ideiak
16:00-20:00
ASIER MAIA ANABITARTE  Goienkale 36  /  Asier Maia Anabitarte
16:30-19:30
Juan Kruz Igerabide  Goienkale 9  /  Alai argitaletxea
17:00-18:00
Andoni Agirrezabala  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
17:00-18:30
Imanol Agirre  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
17:00-19:00
Ibon Abad  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
17:00-20:00
Gontzal Mendibil  Musikaren plaza 18  /  Gontzal Mendibil
17:30-18:30
Ane Neti  Goienkale 36  /  Ane Neti
17:30-19:00
Iñaki Anasagasti eta Iñaki Errazkin  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
17:30-19:00
Iñigo Antsorregi  Artekale 55  /  Elkar
17:30-20:00
Vivim del Cuentu  Artekale 9  /  IBAIZABAL
18:45-20:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
19:00-20:00