Abenduak 11


Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
10:30-12:00
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO
10:30-14:00
16:00-18:00
ETS - Iñigo Etxezarreta  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu
10:30-14:00
16:00-18:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS
10:30-14:00
16:30-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
10:30-14:00
16:00-18:00
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak
10:30-18:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Irenen3s & Sara Goxua  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita
10:30-19:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta
10:30-19:30
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia
10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi
10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan
10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik
10:30-20:00
Ane Neti  Goienkale 36  /  Ane Neti
11:00-12:30
Angel Erro  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-12:30
Iñaki Anasagasti eta Iñaki Errazkin  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
11:00-13:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Asel Luzarraga, "Katuak jandakoa"  Artekale 53  /  Elkar
11:00-20:00
Leire Milikua Larramendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
11:30-13:00
15:30-17:00
Asel Luzarraga  Barrenkale 5  /  Txalaparta
11:30-13:30
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin
11:30-14:00
17:00-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
Edurne Anakabe  Goienkale 36  /  La tía mini
12:00-13:00
Marian Diaz Gorriti (Anisia)  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
12:00-13:30
19:00-20:00
Jon Abril  Artekale 55  /  Elkar
12:00-14:00
Anari Alberdi Santesteban  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
12:00-20:00
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ
12:30-14:30
18:30-20:00
Mikel Makala eta Lidia Insausti, Arima soul  Musikaren plaza 50  /  Elkar
12:30-14:30
Xandra Bilbao  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
12:30-14:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean
12:30-16:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
13:30-19:00
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART
14:30-19:30
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
15:00-16:30
18:00-20:00
Elordi García Insausti  Goienkale 36  /  Elordi
15:30-20:00
Ibon Abad  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
16:00-19:00
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak
16:00-20:00
Julio Villar eta Ibon Gaztañazpi  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
17:00-19:00