Prentsa
Erakusketaria
Azoka
Nobedadeak
Zu non, han DA!
Albisteak
ES
Sinadurak
Abenduak 6
Abenduak 7
Abenduak 8
Abenduak 9
Abenduak 10
Aukeratu eguna
Abenduak 6
Abenduak 7
Abenduak 8
Abenduak 9
Abenduak 10
Abenduak 9
Miren Agur Meabe
Goienkale 036 /
1545 argitaletxea
10:30-11:30
Susanna Martin eta Uxue Alberdi
Goienkale 019 /
Ikastolen Elkartea
10:30-12:00
16:30-18:30
Gotzon Barandiaran
Barrenkale 035 /
Susa literatura argitaletxea
10:30-13:00
Jon Alonso
Barrenkale 036 /
Susa literatura argitaletxea
10:30-13:00
Urko Mantzizidor
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
10:30-13:00
Joxemari Agirretxe Kerexeta "Porrotx"
Artekale 001 /
PIRRITX, PORROTX ETA MARIMOTOTS
10:30-13:30
Asisko Urmeneta
Goienkale 017 /
Erroa argitaletxea
10:30-14:00
BULEGO
Musikaren plaza 054 /
BULEGO
10:30-14:00
16:00-20:00
Kai Nakai
Musikaren Plaza 040 /
KAI NAKAI
10:30-14:00
16:00-20:00
Pello Reparaz
Musikaren Plaza 042 /
Panda Artist
10:30-14:00
16:00-20:00
Aritza Bergara
Goienkale 064 /
Eguzkilore Liburuak
10:30-14:30
16:00-18:00
18:30-20:00
Ginger
Musikaren plaza 028 /
Balio Dute
10:30-15:00
Niko Vazquez
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-15:30
Ane Lindane
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-16:30
Lander Otaola
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-18:30
Aitor
Musikaren Plaza 025 /
Txorimalo! records
10:30-20:00
Ane Odriozola
Goienkale 062 /
La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Chill Mafia (Sunny Wright IV & Kiliki)
Musikaren Plaza 003 /
Oso Polita
10:30-20:00
ETS
Musikaren plaza 052 /
Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-20:00
Garbiñe Larrea
Artekale 020 /
Argia
10:30-20:00
Gorka Armendariz
Musikaren Plaza 025 /
Txorimalo! records
10:30-20:00
Ibon Martín
Goienkale 053 /
Travel Bug
10:30-20:00
Igor Meltxor
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-20:00
Jakoba Errekondo
Artekale 021 /
Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta
Goienkale 015 /
Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Josebe Blanco
Artekale 020 /
Argia
10:30-20:00
Maitane Azurmendi
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-20:00
Maitane Ormazabal
Goienkale 046 /
ZORROTZ
10:30-20:00
Mikel Goitisolo
Musikaren Plaza 025 /
Txorimalo! records
10:30-20:00
Modus Operandi
Musikaren plaza 049 /
Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-20:00
Patricia Pérez y Julio Santos
Goienkale 066 /
Xarpa Books
10:30-20:00
Miren Agur Meabe
Artekale 065 /
Elkar
11:00-12:30
Eneko Aizpurua
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
11:00-13:00
Julen Ribas
Barrenkale 010 /
Txalaparta
11:00-13:00
16:30-18:30
Nerea Loiola Pikaza
Goienkale 007 /
Erein argitaletxea
11:00-13:00
Yurre Ugarte
Barrenkale 010 /
Txalaparta
11:00-13:00
16:30-18:30
Etxebarria Aita-Semeak
Musikaren Plaza 019 /
Etxebarria Aita-Seme Trikitilariak
11:00-14:00
16:30-20:00
GATIBU
Musikaren Plaza 022 /
Gatibu
11:00-14:00
16:00-19:30
Haizea López
Goienkale 058 /
Uzanza Editorial
11:00-14:00
16:00-19:00
Ibon Abad
Goienkale 058 /
Uzanza Editorial
11:00-14:00
16:00-19:00
Iñaki Zugarrondo
Goienkale 048 /
Elkar banaketa
11:00-14:00
Jon Arretxe
Goienkale 005 /
Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Sara Zozaya
Musikaren plaza 045 /
Balaunka
11:00-14:00
16:00-20:00
Toti Martínez de Lezea
Goienkale 001 /
Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Txopet
Musikaren plaza 045 /
Balaunka
11:00-14:00
Karmele Jaio
Artekale 064 /
Elkar
11:00-15:00
Nikotina
Musikaren plaza 013 /
Bidean Produkzioak
11:00-15:00
Agus Barandiaran, "Korrontzi"
Musikaren Plaza 070 /
Elkar
11:00-18:00
Jon Maia
Musikaren Plaza 064 /
Elkar
11:00-19:00
Agus Barandiaran, "Korrontzi"
Musikaren Plaza 070 /
Elkar
11:00-20:00
Esne Beltzako taldekideak
Musikaren Plaza 044 /
5GORA
11:30-12:30
17:30-18:30
Asel Luzarraga
Artekale 062 /
Elkar
11:30-13:30
Cesar Oroz
Artekale 045 /
MINTZOA ARGITALETXEA
11:30-13:30
Elena Fernandez Alonso
Goienkale 063 /
ELENA FERNANDEZ
11:30-14:00
17:00-20:00
Josu Penades
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
12:00-13:00
Ahoztar Zelaieta
Barrenkale 008 /
Txalaparta
12:00-19:00
Haize Arrosa
Musikaren plaza 050 /
Baga-Biga Musika Ideiak
12:00-20:00
Pako Aristi
Goienkale 006 /
Erein argitaletxea
12:30-14:00
Elaia Torres Bizkarra
Artekale 024-025 /
Infinitu
12:30-14:30
La Basu
Musikaren plaza 056 /
la Basu
13:00-13:45
18:00-18:45
Aintzane Usandizaga
Musikaren Plaza 065 /
Elkar
15:00-17:00
Koldo Izagirre
Artekale 019 /
Argia
15:00-17:00
Olatz Mitxelena
Artekale 065 /
Elkar
15:00-17:00
Mikel Mendizabal
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
15:00-17:30
Joseba Larratxe
Goienkale 018 /
Elkar
15:00-18:00
Jasone Osoro
Artekale 065 /
Elkar
15:00-18:30
Bengo
Musikaren Plaza 002 /
Oso Polita
15:00-19:00
Gilda
Musikaren plaza 028 /
Balio Dute
15:00-20:00
Martxel Aizpurua Agirre
Barrenkale 016 /
Udako Euskal Unibertsitatea
15:00-20:00
Patxi Mercero
Musikaren Plaza 025 /
Txorimalo! records
15:30-20:00
kuttune
Musikaren Plaza 066 /
Elkar
16:00-18:00
Aritz Galarraga
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
16:00-19:00
Asisko Urmeneta
Artekale 047 /
Gureberriak
16:00-20:00
Dupla
Musikaren plaza 013 /
Bidean Produkzioak
16:00-20:00
Iñaki Egaña
Barrenkale 007 /
Txalaparta
16:00-20:00
Nerea Loiola
Goienkale 017 /
Erroa argitaletxea
16:00-20:00
Kepa Diegez
Barrenkale 040 /
ALBERDANIA
17:00-18:30
Nerea Balda
Goienkale 006 /
Erein argitaletxea
17:00-18:30
Alain Mendizabal Diaz
Goienkale 036 /
1545 argitaletxea
17:00-19:00
Elaia Torres Bizkarra
Goienkale 048 /
Elkar banaketa
17:00-19:00
Herenegun
Musikaren plaza 045 /
Balaunka
17:00-19:00
Fertxu Izquierdo
Barrenkale 048 /
PAMIELA
17:30-18:30
Jabier Muguruza
Musikaren Plaza 057 /
mara mara diskak
18:00-19:00
Abenduak 6
Abenduak 7
Abenduak 8
Abenduak 9
Abenduak 10
Lege oharra
Datu Pertsonalak
Pribatasun politika
Kontratazio Baldintza Orokorrak
Cookien Erabilera