Abenduak 9


Imanol Agirre  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
10:30-12:00
17:00-18:30
Jose Luis Otamendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
10:30-13:00
16:00-20:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
10:30-13:00
Mikel Telleria  Goienkale 37  /  Mikel Telleria
10:30-13:00
Cira Crespo Cabillo  Barrenkale 6  /  Txalaparta
10:30-13:30
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar
10:30-13:30
Pako Aristi  Artekale 16  /  Gureberriak
10:30-13:30
16:30-19:30
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO
10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta (+ taldekideren bat gehiago)  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu
10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS
10:30-14:00
16:30-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
10:30-14:00
16:00-20:00
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-14:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta
10:30-19:30
Kiliki & Tronis  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita
10:30-19:30
Adur Larrea, "Lurbinttoko ohoinak"  Artekale 55  /  Elkar
10:30-20:00
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
ASIER MAIA ANABITARTE  Goienkale 36  /  Asier Maia Anabitarte
10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia
10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan
10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik
10:30-20:00
Dani Fano - ZaldiEroa  Artekale 64  /  Ikaselkar
11:00-13:00
16:30-18:30
Jose Antonio Azpiazu  Artekale 56  /  Txertoa
11:00-13:00
Tere Irastorza  Goienkale 50  /  Elkar banaketa
11:00-13:00
Ainara Azpiazu Axpi, "Zorri zoragarriak"  Artekale 51  /  Elkar
11:00-14:00
Jokin Urain Larrañaga:“Txomin. Aurrera bolie!”  Goienkale 41  /  GARA / Astero
11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Maite López Las Heras  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
11:00-14:00
María Santórum  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
11:00-14:00
17:00-20:00
Miren Azkarate Badiola:“Ikusezinak. Erbesteratuen haurrak”  Goienkale 40  /  GARA / Astero
11:00-14:00
Susanna Martin  Musikaren plaza 50  /  Elkar
11:00-14:30
Leire Milikua Larramendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
11:30-13:30
17:30-18:30
19:00-20:00
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin
11:30-14:00
17:00-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar
11:30-14:30
Demode Quartet  Musikaren plaza 19  /  Demode
12:00-13:00
16:00-17:00
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
12:00-13:30
Aritz Galarraga  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
12:00-14:00
Juan Lekue  Artekale 57  /  Txertoa
12:00-14:00
16:30-18:30
Nerea Loiola Pikaza  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
12:00-14:00
17:00-18:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
12:00-14:30
Aritz Gorrotxategi  Artekale 55  /  Elkar
12:30-14:30
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ
12:30-14:30
18:30-20:00
Jon Etxebarria Txontxe/ Malen Amenabar, "Olentzero-enborra"  Artekale 51  /  Elkar
12:30-14:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean
12:30-19:30
Mikel Alvarez Sarriegi  Artekale 55  /  Elkar
13:00-14:30
Aiora Zabala  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
13:00-15:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
14:30-17:00
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART
14:30-19:30
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART
15:00-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi
15:00-20:00
Ana Jaka, " Marimatrakak"  Artekale 51  /  Elkar
16:00-20:00
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak
16:00-20:00
Edurne Azkarate, Intza Alkain, Mikel Ibarguren (FORMOL kolektiboa)  Artekale 15  /  EHAZE
16:00-20:00
Mikel Alvarez Sarriegi  Artekale 55  /  Elkar
16:00-20:00
Pello Reparaz  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
16:00-20:00
Mirua  Musikaren plaza 1  /  Oso Polita
16:30-18:30
Ainara Azpiazu "Axpi"  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
17:00-17:00
Ezpalak  Musikaren plaza 39  /  Liher
17:00-19:00
Etxekalte  Musikaren plaza 50  /  Elkar
17:00-20:00
Junkal Gutiérrez eta Mª José Ezaizabarrena  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
17:30-19:00
Andoni Urzelai  Artekale 55  /  Elkar
18:00-20:00
Amaia Elizagoien Varela eta Begoña Durruty Sukilbide   Goienkale 38  /  BERRIA
18:15-18:45
Ander Berrojalbiz  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
18:30-20:00
Iñaki Cid  Artekale 55  /  Elkar
18:30-20:00
Karmele Mitxelena  Artekale 55  /  Elkar
18:30-20:00