FIRMAS

10:30 | 19:30
Jueves 05
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:00
Jueves 05
Zea Mays
Atera
Goienkale 58
ZEA MAYS- GARDEN RECORDS

10:30 | 19:00
Jueves 05
Mikel Antza
En país extraño
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Jueves 05
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 14:00
Jueves 05
Saroa Bikandi eta Peru Madalena
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

10:30 | 19:00
Jueves 05
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
Jueves 05
Mikel Santos 'Belatz'
Gerezi Garaia
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Jueves 05
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 12:30
Jueves 05
John Andueza
Magali ez dago bakarrik
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
Jueves 05
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 20:00
Jueves 05
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrotnzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 20:00
Jueves 05
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 20:00
Jueves 05
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 19:00
Jueves 05
Markel Ormazabal
...eta segi aurrera!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:30
Jueves 05
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
Jueves 05
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 19:00
Jueves 05
Fermin Balentzia
Fermin Balentzia. Kantuari emana
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
Jueves 05
Ahoztar Zelaieta
El narco oasis vasco
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 11:00
Jueves 05
lllll
lllll
Artekale 23
GEREDIAGA ELKARTEA

10:30 | 20:00
Jueves 05
Kalakan
Kalakan taldearen diskoak
Goienkale 91
KALAKAN/SAROIA

10:30 | 17:30
Jueves 05
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

11:00 | 13:30
Jueves 05
Jon Arretxe
Mesfidatu hitzez
Goienkale 105
EREIN

11:00 | 13:00
Jueves 05
Asel Luzarraga
Inoren munduan
Artekale 92
ELKAR

11:00 | 13:00
Jueves 05
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 13:30
Jueves 05
Aritza Bergara
Jentilak, gure arbasoen azken sekretua
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:00 | 14:30
Jueves 05
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 14:30
Jueves 05
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:00
Jueves 05
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 13:30
Jueves 05
Dupla
Folkore
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

11:00 | 14:30
Jueves 05
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 13:00
Jueves 05
Jose Luis Otamendi
Disoluzio agiriak
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

11:30 | 13:30
Jueves 05
Garbiñe Ubeda
Mehatxua
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 14:00
Jueves 05
Txema Garcia
Lava y ceniza
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 16:00
Jueves 05
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

12:00 | 13:00
Jueves 05
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

13:00 | 14:00
Jueves 05
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

14:00 | 17:00
Jueves 05
Mari Romero
La casa de la Buhardilla liburua
Goienkale 73

14:00 | 17:00
Jueves 05
Patxi Angulo Martin
Zaldiaren jokoak. Xakeen hisoria bat
Goienkale 73

15:00 | 17:00
Jueves 05
Josu Zuberogoitia Espilla eta Aitor Zuberogoitia Espilla
Zalantzen amaiera. Argien Mendetik Irudiaren Arora
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

15:30 | 19:30
Jueves 05
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

16:00 | 20:00
Jueves 05
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 19:00
Jueves 05
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 20:00
Jueves 05
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 18:00
Jueves 05
Txema Garcia
Lava y ceniza
Goienkale 11
TXERTOA

16:00 | 18:30
Jueves 05
Miren Agur Meabe
Hezurren erretura
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

16:00 | 19:00
Jueves 05
Jose Luis Otamendi
Disoluzio agiriak
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

16:00 | 20:00
Jueves 05
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:30 | 20:00
Jueves 05
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 18:00
Jueves 05
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

16:30 | 20:00
Jueves 05
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

17:00 | 18:00
Jueves 05
Unidad Alavesa
San Danetio - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

17:00 | 20:00
Jueves 05
Uxue Alberdi
Kontrako eztarritik
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Jueves 05
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 46
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Jueves 05
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 20:00
Jueves 05
Maria Uriarte
Azalerako ipuinak Cd a
Goienkale 72

17:00 | 18:00
Jueves 05
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:30 | 20:00
Jueves 05
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

17:30 | 20:00
Jueves 05
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

17:30 | 19:30
Jueves 05
Ascension Badiola
Individuas peligrosas
Goienkale 11
TXERTOA

18:00 | 20:00
Jueves 05
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

18:00 | 20:00
Jueves 05
Unai Ormaetxea eta Alex Txikon
Mundu bat motxilan - Alex Txikonen menditazioak
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

18:30 | 20:00
Jueves 05
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

19:00 | 20:00
Jueves 05
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73

10:30 | 20:00
Viernes 06
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
Viernes 06
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 20:00
Viernes 06
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 14:00
Viernes 06
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

10:30 | 14:00
Viernes 06
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 19:00
Viernes 06
Harkaitz Cano. Adur Larrea
Antzara Eguna
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 06
Hesian
Hasiera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 19:30
Viernes 06
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 19:00
Viernes 06
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 06
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 14:00
Viernes 06
Iñaki Palacios
Harria
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Viernes 06
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 19:00
Viernes 06
Mikel Santos 'Belatz'
Gerezi garaia
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
Viernes 06
Edorta Jimenez
Ostadarrak lurra ukitzen duen lekua
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 06
Kalakan
Kalakan taldearen diskoak
Goienkale 91
KALAKAN/SAROIA

10:30 | 20:00
Viernes 06
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 19:30
Viernes 06
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:30
Viernes 06
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 19:00
Viernes 06
Mikel Antza
En país extraño
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
Viernes 06
Edu Zelaieta
Mundutik mundua. Arabar hitzontzi baten kronikak
Barrenkale 56
PAMIELA

10:30 | 19:00
Viernes 06
Fermin Balentzia
Fermin Balentzia. Kantuari emana
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 06
Eñaut Elorrieta
Irteera argiak
Artekale 43
ELKAR - ARGIAK

10:30 | 19:00
Viernes 06
Charo Roquero
Historia de las mujeres en Euskal Herria
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 06
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 15:00
Viernes 06
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 13:30
Viernes 06
Miren Agur Meabe
Hezurren erretura
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

10:30 | 19:30
Viernes 06
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 13:00
Viernes 06
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

11:00 | 13:00
Viernes 06
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 14:00
Viernes 06
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

11:00 | 14:00
Viernes 06
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 13:00
Viernes 06
Alejandro Fernandez Aldasoro
El oso ondo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:00
Viernes 06
Goiatz Labandibar
Hori zen dena
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
Viernes 06
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:00 | 14:30
Viernes 06
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 12:00
Viernes 06
Itxaro Borda
Kripton 85 liburua
Goienkale 87

11:00 | 14:00
Viernes 06
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

11:00 | 15:00
Viernes 06
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 14:00
Viernes 06
Ainara Maia Urroz
Pepito maiteminaren txinparta liburua
Goienkale 87

11:00 | 14:30
Viernes 06
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:00
Viernes 06
Doctor Deseo
Maketoen Iraultza
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:00
Viernes 06
Itxaro Borda
Susmaezinak
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 20:00
Viernes 06
Karmele Jaio
Aitaren etxea
Artekale 92
ELKAR

11:00 | 13:00
Viernes 06
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:30 | 13:30
Viernes 06
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:30 | 13:00
Viernes 06
Juan Kruz Igerabide
Lo potolo
Artekale 80
ALBERDANIA

11:30 | 11:00
Viernes 06
Ana Jaka eta Iosu Mitxelena
Astindu gorputzak
Artekale 92
ELKAR

11:30 | 14:00
Viernes 06
Jasone Osoro
Iritsi gara!
Goienkale 13
ALAI

11:30 | 13:00
Viernes 06
Iñaki Zubeldia
Zertara datoz martetarrak?
Artekale 8
IBAIZABAL

11:30 | 14:00
Viernes 06
Jasone Osoro
Eiderren egunkaria
Goienkale 14

12:00 | 14:00
Viernes 06
Patxi Zubizarreta eta Jokin Mitxelena
Goliat eta izarrak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
Viernes 06
Begoña Elorrieta
Fuego amigo
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
Viernes 06
Xabi Paya eta Patxi Gallego
nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

12:00 | 13:00
Viernes 06
Peio Ospital
Hainbat disko
Goienkale 90
AGORILA

12:00 | 13:00
Viernes 06
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 14:00
Viernes 06
Patxi Zubizarreta
Korri, Kuru, korri!
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 19:00
Viernes 06
Bernardo Atxaga
Etxeak eta hilobiak
Barrenkale 57
PAMIELA

12:00 | 13:00
Viernes 06
Samara Velte
Nik sinesten dizut
Artekale 36
BERRIA

12:00 | 13:00
Viernes 06
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

12:00 | 14:00
Viernes 06
Belatz
Hotz egin duen arren
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 13:30
Viernes 06
Joxerra Bustillo
Mal de manos
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 13:00
Viernes 06
Unai Ormaetxea eta Alex Txikon
Mundu bat motxilan - Alex Txikonen menditazioak
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

12:00 | 14:00
Viernes 06
Niña Coyote eta Chico Tornado
Aitzstar
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

12:30 | 13:30
Viernes 06
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

12:30 | 14:00
Viernes 06
Maialen Alfaro
Altxorraren bila
Artekale 92
ELKAR

13:00 | 14:00
Viernes 06
Silvia eta Naiara
Orbanak, burbuilak eta kremazko bonbak
Goienkale 73

14:00 | 16:00
Viernes 06
Txema Garcia-Viana
Pentaedroa
Artekale 92
ELKAR

14:00 | 15:00
Viernes 06
Thierry Biscary eta Kobreak taldeko musikariak
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

14:30 | 17:00
Viernes 06
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

15:00 | 20:00
Viernes 06
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

15:00 | 17:00
Viernes 06
Lander Zurutza Sunsundegi
Lezoko toponimia liburua
Goienkale 87

15:00 | 17:00
Viernes 06
Koldo Izagirre
Bertsoaren Harria
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

15:00 | 20:00
Viernes 06
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

15:00 | 20:00
Viernes 06
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

15:00 | 20:00
Viernes 06
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

16:00 | 20:00
Viernes 06
Agurtzane Estrada
ECOS DE REALIDAD
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 19:00
Viernes 06
Ibon Martín
Oninen abenturak
Goienkale 75
TRAVEL BUG

16:00 | 19:00
Viernes 06
Xabier Berasaluze "Leturia"
Tarrapatan
Artekale 39
ELKAR

16:00 | 19:00
Viernes 06
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

16:00 | 20:00
Viernes 06
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
Viernes 06
Afrika
Nomada
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 17:00
Viernes 06
Benito Lertxundi
Diskak eta liburuak
Goienkale 55
KANTAITA ENEA

16:00 | 18:00
Viernes 06
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
Viernes 06
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 17:00
Viernes 06
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
Viernes 06
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 19:00
Viernes 06
Ruben Sanchez
Hondarrak
Barrenkale 9
TXALAPARTA

16:00 | 20:00
Viernes 06
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:00 | 20:00
Viernes 06
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 19:00
Viernes 06
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:30 | 11:00
Viernes 06
Aintzane Usandizaga
Kabitu Ezina
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 18:30
Viernes 06
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

16:30 | 20:00
Viernes 06
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:30 | 18:30
Viernes 06
Miren Agur Meabe
Katta bilduma
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 20:00
Viernes 06
Unai Elorriaga
Iturria
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

16:30 | 20:00
Viernes 06
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 20:00
Viernes 06
Olatz Zugasti
Orion zuzenean
Goienkale 55
KANTAITA ENEA

17:00 | 20:00
Viernes 06
Saroa BIkandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

17:00 | 19:00
Viernes 06
Elene Lizarralde
El silencio de Clara Lyndon
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:00 | 20:00
Viernes 06
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Viernes 06
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 20:00
Viernes 06
Mikel Valverde
Zank eta Zoe - -jainko jainkosen lasterketa
Artekale 92
ELKAR

17:00 | 20:00
Viernes 06
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Viernes 06
Joxemari Iturralde
«Jamaikako neska» nobela
Barrenkale 56
PAMIELA

17:00 | 19:00
Viernes 06
Xabier Gutierrez
De entre el humo
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:00 | 19:00
Viernes 06
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

17:00 | 18:00
Viernes 06
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:00 | 19:00
Viernes 06
Vivim del Cuentu
Txilinbuelta bilduma
Artekale 8
IBAIZABAL

17:30 | 20:00
Viernes 06
Javier Sagastiberri
Una tumba sin nombre
Goienkale 108
EREIN

17:30 | 20:00
Viernes 06
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

17:30 | 19:30
Viernes 06
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

17:30 | 20:00
Viernes 06
Ainize Madariaga Muthular
Komunitatea hats-bahiturik. Hiztunaren trauma: diagnosia eta paliatiboak
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

18:00 | 20:00
Viernes 06
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 19:00
Viernes 06
Harkaitz Cano
Abesti Bat Gutxiago
Artekale 45
ZART*

18:00 | 19:00
Viernes 06
Unidad Alavesa
San Danetio - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

18:00 | 20:00
Viernes 06
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:30 | 20:00
Viernes 06
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

18:30 | 19:30
Viernes 06
Antton Kazabon eta Jokin Mitxelena
Hainbat liburu
Goienkale 20
MEZULARI

19:00 | 20:00
Viernes 06
Sutan
A-B
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

19:00 | 20:00
Viernes 06
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

10:30 | 19:00
Sábado 07
Juantxo Skalari
JSK. Memorias de kalle y tren
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
Sábado 07
Jakue Pascual
El juguete de Mari
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Sábado 07
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Ruben Sanchez
Hondarrak
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:30
Sábado 07
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 19:00
Sábado 07
Antonio Palomar
La dieta del cerebro
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

10:30 | 13:00
Sábado 07
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

10:30 | 20:00
Sábado 07
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
Sábado 07
Ruper Ordorika
Kafe Antzokian
Artekale 42
ELKAR

10:30 | 19:00
Sábado 07
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Sábado 07
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 20:00
Sábado 07
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

10:30 | 19:00
Sábado 07
Lucía Baskaran
Gorputz madarikatuak
Artekale 82
ALBERDANIA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Saroa Bikandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

10:30 | 14:00
Sábado 07
Mari Romero
La casa de la Buhardilla liburua
Goienkale 73

10:30 | 20:00
Sábado 07
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

10:30 | 19:30
Sábado 07
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 12:00
Sábado 07
Jose Antonio Azpiazu
Una historia de la pelota
Goienkale 11
TXERTOA

10:30 | 20:00
Sábado 07
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 17:00
Sábado 07
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 20:00
Sábado 07
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 14:00
Sábado 07
Edorta Jimenez
Ostadarrak lurra ukitzen duen lekua
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
Sábado 07
Samara Velte
Yo sí te creo
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:30
Sábado 07
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 12:30
Sábado 07
Antonio Molina
MUJER ANDALUZA NACIDA PARA SUFRIR
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

10:30 | 20:00
Sábado 07
Karmele Jaio
Aitaren Etxea
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
Sábado 07
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 19:00
Sábado 07
Tupust! kolektiboko kideak
Tupust!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

11:00 | 19:00
Sábado 07
Anjel Lertxundi
Itzuliz usu begiak
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
Sábado 07
Ignacio Gotita
Paintings
Barrenkale 18
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

11:00 | 14:00
Sábado 07
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 13:00
Sábado 07
Joan Mari Torrealdai
De la hoguera al lapiz rojo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:30
Sábado 07
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 13:00
Sábado 07
Josema Azpeitia
Rutas y restaurantes con encanto de gipuzkoa
Goienkale 28
SUA EDIZIOAK

11:00 | 14:30
Sábado 07
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:30
Sábado 07
Agurtzane Estrada
Ecos de realidad
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 13:00
Sábado 07
alaitz leceaga
las hijas de la tierra
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

11:00 | 13:00
Sábado 07
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:00 | 12:30
Sábado 07
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

11:00 | 13:00
Sábado 07
Xabier Olaso
Iker ikerlaria eta fantasia liburua
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 14:00
Sábado 07
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 13:00
Sábado 07
Juan Ibarrondo
Recuerdos de marzo
Goienkale 11
TXERTOA

11:00 | 14:30
Sábado 07
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 14:30
Sábado 07
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 14:00
Sábado 07
Alfontso Gartziandia
Itsu kolpeka
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 14:30
Sábado 07
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

11:00 | 13:30
Sábado 07
Yurre Ugarte eta Joseba Larratxe
Joana Maiz
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:00 | 13:00
Sábado 07
Xabier Olaso
Shan eta Shen
Artekale 8
IBAIZABAL

11:00 | 13:00
Sábado 07
Andoni Egaña
Houston, arazo txiki bat daukagu!
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

11:00 | 13:00
Sábado 07
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:00 | 14:00
Sábado 07
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

11:30 | 14:00
Sábado 07
Irati Elorrieta
Neguko argiak (Euskadi Literatura Saria 2019)
Barrenkale 57
PAMIELA

11:30 | 13:30
Sábado 07
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

11:30 | 14:00
Sábado 07
Ramon Saizarbitoria
Miren eta erromantizismoa
Goienkale 108
EREIN

11:30 | 12:30
Sábado 07
Rafa Rueda
Hiri Kristalezkoa
Artekale 45
ZART*

11:30 | 14:00
Sábado 07
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

12:00 | 13:00
Sábado 07
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

12:00 | 19:00
Sábado 07
Doctor Deseo
Maketoen Iraultza
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 14:00
Sábado 07
Patxi Zubizarreta eta Jokin Mitxelena
Goliat eta izarrak
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 16:00
Sábado 07
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

12:00 | 13:00
Sábado 07
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

12:00 | 13:00
Sábado 07
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 13:00
Sábado 07
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

12:00 | 14:00
Sábado 07
Sol Antolín
Entremeses para la infancia
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

12:00 | 11:00
Sábado 07
Kike Amonarriz
Euskararen bidegurutzetik
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 20:00
Sábado 07
Hesian
Hasiera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

12:00 | 14:00
Sábado 07
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

12:00 | 13:00
Sábado 07
Iñaki Martiarena, 'Mattin'.
'Ba al zatoz?'- Belardoren komiki liburua.
Artekale 37
BERRIA

12:00 | 14:00
Sábado 07
Patxi Zubizarreta
Korri, Kuru, korri!
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 18:00
Sábado 07
Yolanda Arrieta
Ataria
Barrenkale 52
DENONARTEAN

12:00 | 18:00
Sábado 07
Fernando Mikelarena
«La [des]memoria de los vencedores»
Barrenkale 54
PAMIELA

12:00 | 19:00
Sábado 07
Bernardo Atxaga
Etxeak eta hilobiak
Barrenkale 57
PAMIELA

12:30 | 14:30
Sábado 07
Miren Amuriza
Basa
Artekale 92
ELKAR

13:00 | 14:00
Sábado 07
Yogurinha Borova
Sentipenak askatu -CD
Artekale 61
GOR MUSIKA

13:00 | 14:00
Sábado 07
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

13:00 | 14:00
Sábado 07
Alain Urrutia
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

13:30 | 11:00
Sábado 07
Dupla
Folkore
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

13:30 | 15:00
Sábado 07
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

14:00 | 15:00
Sábado 07
Bego Goitia
Kaka Dantzaria ipuina
Goienkale 72

14:30 | 17:00
Sábado 07
Maite eta Jon Errasti
Herensugeen Itzulera
Goienkale 72

15:30 | 18:30
Sábado 07
Pello Añorga
Ametsen Basoa
Artekale 92
ELKAR

15:30 | 17:00
Sábado 07
Ibon Martín
Oninen abenturak
Goienkale 75
TRAVEL BUG

16:00 | 18:00
Sábado 07
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 17:30
Sábado 07
Patxi Zubizarreta
Julien Vinsonen hegaldia
Artekale 82
ALBERDANIA

16:00 | 20:00
Sábado 07
Afrika
Nomada
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 18:00
Sábado 07
Xabier Etxeberria
Txoria nintzela
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 18:00
Sábado 07
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

16:00 | 19:00
Sábado 07
Kike Amonarriz
Euskararen bidegurutzetik
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 20:00
Sábado 07
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

16:00 | 18:00
Sábado 07
Arkada Social
No retorno
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
Sábado 07
Agurtzane Estrada
Ecos de realidad
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 11:00
Sábado 07
Kattalin Miner
Moio - Gordetzea ezinezkoa zen
Artekale 92
ELKAR

16:00 | 19:00
Sábado 07
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 20:00
Sábado 07
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 20:00
Sábado 07
Dientes de Luna
Atmosfera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:30 | 20:00
Sábado 07
Beñat Sarasola
Deklaratzekorik ez
Barrenkale 47
SUSA LITERATURA

16:30 | 20:00
Sábado 07
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:30 | 19:00
Sábado 07
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

16:30 | 19:30
Sábado 07
Xabi Paya eta Patxi Gallego
Nori
Goienkale 39
BERTSOLARI

16:30 | 18:30
Sábado 07
Iñigo Astiz eta Maite Mutuberria
Joemak eta polasak
Artekale 92
ELKAR

16:30 | 20:00
Sábado 07
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 19:00
Sábado 07
Maider Zabalegi
Bidean
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

17:00 | 19:00
Sábado 07
Vivim del Cuentu
Txilinbuelta bilduma
Artekale 8
IBAIZABAL

17:00 | 19:00
Sábado 07
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 19:30
Sábado 07
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

17:00 | 20:00
Sábado 07
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

17:00 | 18:30
Sábado 07
Ibon Martin
La danza de los tulipanes
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

17:00 | 19:00
Sábado 07
Amaya Alvarez
Besteak ez bezalako bidaia
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

17:00 | 20:00
Sábado 07
Amets Arzallus Antia
Miñan
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

17:30 | 20:00
Sábado 07
Enrike Solinís
Euskal Barrokensemble
Goienkale 42
EUSKAL BARROKENSEMBLE / JUANTXO ZEBERIO (ZOMORROAK, TENPORA)

17:30 | 18:30
Sábado 07
Antso Azkarra. Tomas Zumalakarregi. Andoni
Napardeath
Goienkale 73

17:30 | 20:00
Sábado 07
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

18:00 | 20:00
Sábado 07
Kirmen Uribe
17 segundo
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

18:00 | 20:00
Sábado 07
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 20:00
Sábado 07
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73

18:00 | 20:00
Sábado 07
Garazi Albisua
Geun
Barrenkale 52
DENONARTEAN

18:00 | 19:00
Sábado 07
Gontzal Mendibil
Bittor eta Biok
Artekale 46
TORI

18:00 | 20:00
Sábado 07
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

18:00 | 20:00
Sábado 07
Juan Infante
El precio del silencio
Goienkale 108
EREIN

18:00 | 20:00
Sábado 07
Keu Agirretxea
Ura eta bakea
Artekale 62
AIRAKA

18:30 | 20:00
Sábado 07
Ibon Martín
La danza de los tulipanes
Goienkale 74
TRAVEL BUG

18:30 | 20:00
Sábado 07
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

18:30 | 20:00
Sábado 07
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

18:30 | 19:00
Sábado 07
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

10:30 | 19:30
Domingo 08
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 13:00
Domingo 08
Eneko Barberena
Afrikanerrak
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
Domingo 08
Sabino Cuadra
¡No os importe matar!
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Domingo 08
Joseba Aurkenerena Barandiaran
Izena eta Izana liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 17:00
Domingo 08
Maider Zabalegi
Bidean
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Domingo 08
Agus Barandiaran
Topa-K (Korrontzi & DJ Makala)
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 14:00
Domingo 08
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
Ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

10:30 | 19:00
Domingo 08
Antonio Palomar
La dieta del cerebro
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 13:30
Domingo 08
Jose Mari Sarasola
Zure Bihotzean
Goienkale 72

10:30 | 19:30
Domingo 08
Igor Meltxor
¡Hagan juego!
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 12:00
Domingo 08
Laura Vara Jimenez, Maria Ruiz Torrado, Oihana Etxebarrieta
Argi-izpiak txarrantxen artean
Barrenkale 32
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

10:30 | 20:00
Domingo 08
Agus Barandiaran
Korrontzi Dantzan
Goienkale 63
KORRONTZI

10:30 | 14:30
Domingo 08
Juantxo Zeberio
Xomorroak, Gabon kantak
Goienkale 42
EUSKAL BARROKENSEMBLE / JUANTXO ZEBERIO (ZOMORROAK, TENPORA)

10:30 | 13:30
Domingo 08
Karmele Jaio
Aitaren etxea
Artekale 92
ELKAR

10:30 | 19:00
Domingo 08
Iñaki Egaña
Historia vasca de la humanidad
Barrenkale 9
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Domingo 08
Jakoba Errekondo
Bizi Baratzea
Artekale 30
ARGIA

10:30 | 20:00
Domingo 08
Dientes de Luna
Atmosfera
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 12:00
Domingo 08
Alos Quartet
Lau
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 14:00
Domingo 08
Patxi Angulo Martin
Zaldiaren jokoak. Xakeen hisoria bat
Goienkale 73

10:30 | 19:30
Domingo 08
ainara garcia goitiandia
cómeme la flor
Artekale 32
KAZETARI KANAIA

10:30 | 11:00
Domingo 08
Jon Iñaki Lasa
«Pertsonaiak» poema liburua
Barrenkale 57
PAMIELA

10:30 | 12:00
Domingo 08
Juanjo Otxandorena
Eskuaire
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

10:30 | 20:00
Domingo 08
Marikita Tambourin
M. liburua
Goienkale 88
ZORTZIKO

10:30 | 20:00
Domingo 08
Adrián Martín Ceregido
Novela negra
Goienkale 82
ADRIáN MARTíN. NOVELA NEGRA

11:00 | 12:30
Domingo 08
Ibon Martin
La danza de los tulipanes
Goienkale 23
ELKAR BANAKETA

11:00 | 13:00
Domingo 08
Dani Fano
Migel Marmolen hamaika eta bat jaiotzak
Artekale 26
ASTIBERRI

11:00 | 14:00
Domingo 08
Toti Martínez de Lezea
Sorgin belarra / Hierba de brujas
Goienkale 106
EREIN

11:00 | 14:00
Domingo 08
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 14:30
Domingo 08
Sua
Ordu beltzak
Artekale 62
AIRAKA

11:00 | 13:30
Domingo 08
Pello Zabala
Natura labur mintzo
Artekale 82
ALBERDANIA

11:00 | 14:00
Domingo 08
José Javier Abásolo
El juramento de Whitechapel
Goienkale 109
EREIN

11:00 | 14:30
Domingo 08
Agurtzane Estrada
Ecos de realidad
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

11:00 | 13:30
Domingo 08
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

11:00 | 13:00
Domingo 08
Julen Alonso
Sutan dantzan
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

11:00 | 17:00
Domingo 08
Maite eta Jon Errasti
Herensugeen Itzulera
Goienkale 72

11:00 | 13:30
Domingo 08
Lorea Agirre Dorronsoro eta Idurre Eskisabel Larrañaga
Trikua esnatu da
Barrenkale 49
SUSA LITERATURA

11:00 | 13:00
Domingo 08
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

11:01 | 14:01
Domingo 08
ASISKO URMENETA
AZTIHIZA XAHOREN BIOGRAFIKOA
Artekale 71
GURE BERRIAK

11:30 | 14:00
Domingo 08
Joxemari Iturralde
Jamaikako neska
Barrenkale 57
PAMIELA

11:30 | 13:00
Domingo 08
Juan Kruz Igerabide
Lo potolo
Artekale 80
ALBERDANIA

11:30 | 20:00
Domingo 08
ETS (En Tol Sarmiento)
Aukera Berriak
Artekale 53
EN TOL SARMIENTO

11:30 | 13:30
Domingo 08
Ascension Badiola
Individuas peligrosas
Goienkale 11
TXERTOA

12:00 | 19:00
Domingo 08
Juan Carlos Etxegoien "Xamar"
Etxera bidean (Euskadi Saria 2019)
Barrenkale 56
PAMIELA

12:00 | 13:00
Domingo 08
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

12:00 | 20:00
Domingo 08
Oreka TX
Koklea
Goienkale 50
TXALAP.ART EKOIZPENAK - OREKA TX

12:00 | 13:00
Domingo 08
Mikel Urdangarin
Hotza da NY
Artekale 45
ZART*

12:00 | 14:00
Domingo 08
Mari Luz Esteban
«Andrezaharraren manifestua» poema liburua
Barrenkale 58
PAMIELA

12:00 | 13:00
Domingo 08
Thierry Biscary
Manez B.
Goienkale 49
KALAPITA PRODUCTIONS

12:00 | 14:00
Domingo 08
Koldo Izagirre
Bertsoaren Harria
Goienkale 40
LANKU-BERTSOZALE ELKARTEA

12:00 | 14:00
Domingo 08
Aritz Gorrotxategi
Amua
Artekale 92
ELKAR

12:00 | 14:00
Domingo 08
Juan Kruz Igerabide
Iluneko Argi
Artekale 8
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
Domingo 08
Aintzane Usandizaga, Asier Iturralde
«Etxe honetan» album ilustratua
Barrenkale 59
PAMIELA

12:30 | 14:00
Domingo 08
Rafa Egiguren
Txipiroiak bere beltzean
Barrenkale 48
SUSA LITERATURA

12:30 | 14:30
Domingo 08
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

13:00 | 15:00
Domingo 08
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

13:00 | 14:00
Domingo 08
Ibil Bedi
Berandu baina garaiz - CD berria
Artekale 61
GOR MUSIKA

13:00 | 13:30
Domingo 08
Rafa Rueda
Hiri Kristalezkoa
Artekale 45
ZART*

13:00 | 11:00
Domingo 08
Dantzatu, madarikatuok!
Assata
Artekale 52
BIDEAN PRODUKZIOAK

13:30 | 15:30
Domingo 08
Ione Gorostarzu
Ez da erditzea
Artekale 92
ELKAR

14:00 | 20:00
Domingo 08
Olatz Zugasti
Orion zuzenean
Goienkale 55
KANTAITA ENEA

14:00 | 17:00
Domingo 08
Saroa Bikandi eta Maria Uriarte
Azalerako IPuinak Cd a
Goienkale 72

14:00 | 16:00
Domingo 08
Pauline eta Juliette
Hainbat disko
Goienkale 90
AGORILA

14:30 | 19:00
Domingo 08
Revolta Permanent
Lobotomiak
Artekale 54
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

15:00 | 20:00
Domingo 08
Jordi Cantavella / Luix Martinez / Elsa Novelle
Umorea koleraren garaian
Goienkale 64
BRIXTON RECORDS

15:00 | 17:00
Domingo 08
Jimmy Arrabit
Mixu Sustraiak
Goienkale 90
AGORILA

15:00 | 20:00
Domingo 08
Enrike Solinís
Euskal Barrokensemble
Goienkale 42
EUSKAL BARROKENSEMBLE / JUANTXO ZEBERIO (ZOMORROAK, TENPORA)

16:00 | 18:30
Domingo 08
Iñaki Urdangarin
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 1
AGALIR EDIZIOAK

16:00 | 18:00
Domingo 08
Skakeitan
Nola galdu denbora
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 19:00
Domingo 08
Harriet, Alex Macho eta Garluk
Lotsa eta Ahaztea
Artekale 27
HARRIET EDICIONES

16:00 | 18:00
Domingo 08
Mad Muasel
Vualah!
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 18:00
Domingo 08
Onki Xin
After-egon
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:00 | 19:00
Domingo 08
Aritza Bergara
Jentilak
Goienkale 33
EGUZKILORE LIBURUAK

16:00 | 19:00
Domingo 08
Garikoitz Mendizabal eta Xabier Zabala
ibili munduan CD-a
Goienkale 54
GARIKOITZ MENDIZABAL & XABIER ZABALA

16:00 | 20:00
Domingo 08
Asisko Urmeneta
Aztihitza
Goienkale 12
ZENBAT GARA ELKARTEA - ERROA

16:00 | 18:00
Domingo 08
Xabi Solano Maiza
Bi
Artekale 63
MAUKA MUSIKAGINTZA

16:30 | 19:00
Domingo 08
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: 'Berba eta Irudia' liburu berria eta Berri Txarrak-en diskoak
Goienkale 56
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

17:00 | 19:00
Domingo 08
María Santórum
Leyendas y Banderas
Goienkale 99
MARíA SANTóRUM - LEYENDAS Y BANDERAS

17:00 | 20:00
Domingo 08
Ane Odriozola
El secreto de Gibola
Goienkale 73

17:00 | 20:00
Domingo 08
Castillo Suarez
Irautera
Artekale 92
ELKAR

17:00 | 18:00
Domingo 08
Xabi Aburruzaga
Bost
Goienkale 70
XABI ABURRUZAGA/MIKEL MARKEZ

17:30 | 11:00
Domingo 08
Carlos Egia
La leyenda del desierto
Goienkale 11
TXERTOA

17:30 | 19:30
Domingo 08
Inazio Mujika
Azukrea belazeetan
Goienkale 108
EREIN

18:00 | 20:00
Domingo 08
Joana Ziganda eta Iker Uribe
Xaxardi
Goienkale 73