8 diciembre


Ibai Atutxa Ordeñana  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea

10:30-12:30
Iratxe Retolaza Gutierrez  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea

10:30-12:30
18:00-20:00
Mikel Telleria  Goienkale 37  /  Mikel Telleria

10:30-13:30
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak

10:30-14:00
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO

10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu

10:30-14:00
16:00-20:00
Guda Dantza  Musikaren plaza 8  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
La Topadora  Musikaren plaza 9  /  Baga-Biga Musika Ideiak

10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS

10:30-14:00
16:30-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist

10:30-14:00
16:00-20:00
HAMAR  Goienkale 37  /  [H]AMAR

10:30-14:30
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-14:30
Garazi Albizua  Barrenkale 6  /  Txalaparta

10:30-18:30
Tuli & Suneo & Mei  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita

10:30-19:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-19:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta

10:30-19:30
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART

10:30-19:30
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola

10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak

10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia

10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi

10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia

10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta

10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan

10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ

10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik

10:30-20:00
Ander Berrojalbiz  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

11:00-12:00
18:30-20:00
Alex Sanvi - Unai Iturriaga  Artekale 64  /  Ikaselkar

11:00-13:00
16:30-18:30
Dani Fano  Musikaren plaza 15  /  EUSKAL HERRIKO TRIKITIXA ELKARTEA

11:00-13:00
16:30-18:00
Iñaki Urdangarin  Goienkale 50  /  Elkar banaketa

11:00-13:00
Fermin Muguruza eta Susanna Martin  Musikaren plaza 50  /  Elkar

11:00-13:30
Ibai Atutxa  Barrenkale 4  /  Txalaparta

11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

11:00-14:00
17:00-20:00
Lur Albizu Etxetxipia eta Eraitz Saez de Egilaz Ramos  Barrenkale 7  /  Txalaparta

11:00-14:00
Xandra Bilbao  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial

11:00-14:00
Iban Zaldua  Artekale 55  /  Elkar

11:00-14:30
Joseba Larratxe  Artekale 55  /  Elkar

11:00-20:00
Leire Milikua Larramendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

11:30-13:00
ARANTXA URRETABIZKAIA  Barrenkale 49  /  PAMIELA

11:30-13:30
16:00-17:30
Asel Luzarraga  Barrenkale 5  /  Txalaparta

11:30-13:30
Iñigo Ibarra  Goienkale 24  /  denonartean

11:30-13:30
Nahikari Gabilondo  Artekale 9  /  IBAIZABAL

11:30-13:30
Xabi Borda  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

11:30-13:30
16:30-18:30
Kokein  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:00
17:30-19:30
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin

11:30-14:00
17:00-19:30
Neomak  Musikaren plaza 44  /  Mauka

11:30-14:00
16:30-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea

11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar

11:30-14:30
Sutan  Musikaren plaza 46  /  Mauka

11:30-14:30
16:30-19:30
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak

11:30-15:30
Addar  Musikaren plaza 3  /  GOR DISKAK

12:00-13:00
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

12:00-13:00
Sandra Garayoa eta Bertol Arrieta  Barrenkale 4  /  Txalaparta

12:00-13:00
16:30-18:00
Lur Gallastegi  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

12:00-13:30
Anari Alberdi Santesteban  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

12:00-20:00
KEPA ALTONAGA  Barrenkale 48  /  PAMIELA

12:30-14:00
MIREN BILLELABEITIA  Barrenkale 48  /  PAMIELA

12:30-14:00
Erika Lagoma eta Estitxu Fernandez  Artekale 55  /  Elkar

12:30-14:30
Iñigo Astiz, "Kixkur. Pinttoren arreba"  Artekale 51  /  Elkar

12:30-14:30
Leire Ibarguren Agirre  Barrenkale 5  /  Txalaparta

12:30-18:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean

12:30-19:30
AINTZANE USANDIZAGA / ARAN SANTAMARIA  Barrenkale 50  /  PAMIELA

13:00-14:00
Gontzal Mendibil  Musikaren plaza 18  /  Gontzal Mendibil

13:00-14:00
Iban Gorriti  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

13:00-14:30
ELENA OLAVE, KARMELE GORROÑO (Irrimarra)  Barrenkale 50  /  PAMIELA

13:00-14:45
Katixa Agirre  Artekale 55  /  Elkar

13:00-20:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal

13:30-14:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

14:30-17:00
Sua  Musikaren plaza 44  /  Mauka

15:00-16:30
Huntza  Musikaren plaza 46  /  Mauka

15:00-17:30
Elordi García Insausti  Goienkale 36  /  Elordi

15:00-20:00
Marko eta Haritz Larrageta  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

15:30-16:30
18:00-19:00
Karlos Aretxabaleta, "Sex-sua"  Artekale 53  /  Elkar

15:30-19:00
Erika Lagoma eta Estitxu Fernandez  Artekale 55  /  Elkar

16:00-18:00
Gari  Musikaren plaza 34  /  Elkar

16:00-18:00
Zelanda  Musikaren plaza 10  /  Baga-Biga Musika Ideiak

16:00-20:00
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea

16:30-17:30
18:00-19:30
Iker Sancho  Artekale 55  /  Elkar

16:30-18:30
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar

16:30-19:30
Antton Irusta  Artekale 9  /  IBAIZABAL

16:30-20:00
Julen Gabiria  Goienkale 20  /  Astiberri

17:00-18:00
Luis Mari Zaldua  Barrenkale 26  /  EUSKALTZAINDIA

17:00-18:00
Aiert Zubigarai  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa

17:00-18:30
Ana Santiago eta Lurdes Ulacia  Goienkale 50  /  Elkar banaketa

17:00-19:00
Javier Sagastiberri  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea

17:00-19:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea

17:00-19:00
Ruben Ruiz  Artekale 55  /  Elkar

17:00-19:00
Kristonak  Musikaren plaza 49  /  Elkar

17:00-20:00
María Santórum  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial

17:00-20:00
Ascensión Badiola  Artekale 56  /  Txertoa

17:30-20:00
Asun Agiriano- Marina Garcia, "Atzamarra"  Artekale 54  /  Elkar

17:30-20:00
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ

18:30-20:00
Unai Iturriaga eta Sanvi  Artekale 55  /  Elkar

18:30-20:00
Kimetx Etxabe "Gontzal"  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

19:00-19:30
Malen Azpirotz "Iraia"  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea

19:00-19:30