Abenduak 8


Ibai Atutxa Ordeñana  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
10:30-12:30
Iratxe Retolaza Gutierrez  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
10:30-12:30
18:00-20:00
Mikel Telleria  Goienkale 37  /  Mikel Telleria
10:30-13:30
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak
10:30-14:00
BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO
10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Iñigo Etxezarreta  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu
10:30-14:00
16:00-20:00
Guda Dantza  Musikaren plaza 8  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
La Topadora  Musikaren plaza 9  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS
10:30-14:00
16:30-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
10:30-14:00
16:00-20:00
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-14:30
Garazi Albizua  Barrenkale 6  /  Txalaparta
10:30-18:30
Tuli & Suneo & Mei  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita
10:30-19:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta
10:30-19:30
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-19:30
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia
10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi
10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan
10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik
10:30-20:00
Ander Berrojalbiz  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
11:00-12:00
18:30-20:00
Alex Sanvi - Unai Iturriaga  Artekale 64  /  Ikaselkar
11:00-13:00
16:30-18:30
Dani Fano  Musikaren plaza 15  /  EUSKAL HERRIKO TRIKITIXA ELKARTEA
11:00-13:00
16:30-18:00
Gari  Musikaren plaza 34  /  Elkar
11:00-13:00
Iñaki Urdangarin  Goienkale 50  /  Elkar banaketa
11:00-13:00
Fermin Muguruza eta Susanna Martin  Musikaren plaza 50  /  Elkar
11:00-13:30
Ibai Atutxa  Barrenkale 4  /  Txalaparta
11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Lur Albizu Etxetxipia eta Eraitz Saez de Egilaz Ramos  Barrenkale 7  /  Txalaparta
11:00-14:00
Xandra Bilbao  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
11:00-14:00
Joseba Larratxe  Artekale 55  /  Elkar
11:00-20:00
Leire Milikua Larramendi  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
11:30-13:00
Asel Luzarraga  Barrenkale 5  /  Txalaparta
11:30-13:30
Iñigo Ibarra  Goienkale 24  /  denonartean
11:30-13:30
Nahikari Gabilondo  Artekale 9  /  IBAIZABAL
11:30-13:30
Mikel Urdangarin  Musikaren plaza 53  /  Mikel Urdangarin
11:30-14:00
17:00-19:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
17:30-20:00
Eñaut Elorrieta  Musikaren plaza 34  /  Elkar
11:30-14:30
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak
11:30-15:30
Addar  Musikaren plaza 3  /  GOR DISKAK
12:00-13:00
Leire Milikua  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
12:00-13:00
Sandra Garayoa eta Bertol Arrieta  Barrenkale 4  /  Txalaparta
12:00-13:00
16:30-18:00
Lur Gallastegi  Goienkale 10  /  Alai argitaletxea
12:00-13:30
Anari Alberdi Santesteban  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
12:00-20:00
Erika Lagoma eta Estitxu Fernandez  Artekale 55  /  Elkar
12:30-14:30
Iñigo Astiz, "Kixkur. Pinttoren arreba"  Artekale 51  /  Elkar
12:30-14:30
Leire Ibarguren Agirre  Barrenkale 5  /  Txalaparta
12:30-18:30
Usue Egia  Goienkale 25  /  denonartean
12:30-19:30
Gontzal Mendibil  Musikaren plaza 18  /  Gontzal Mendibil
13:00-14:00
Iban Gorriti  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
13:00-14:30
Katixa Agirre  Artekale 55  /  Elkar
13:00-20:00
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
14:30-17:00
Elordi García Insausti  Goienkale 36  /  Elordi
15:00-20:00
Marko eta Haritz Larrageta  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
15:30-16:30
Karlos Aretxabaleta, "Sex-sua"  Artekale 53  /  Elkar
15:30-19:00
Erika Lagoma eta Estitxu Fernandez  Artekale 54  /  Elkar
16:00-18:00
Gari  Musikaren plaza 34  /  Elkar
16:00-18:00
Zelanda  Musikaren plaza 10  /  Baga-Biga Musika Ideiak
16:00-20:00
Harkaitz Cano  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
16:30-17:30
18:00-19:30
Iker Sancho  Artekale 55  /  Elkar
16:30-18:30
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar
16:30-19:30
Antton Irusta  Artekale 9  /  IBAIZABAL
16:30-20:00
Luis Mari Zaldua  Barrenkale 26  /  EUSKALTZAINDIA
17:00-18:00
Aiert Zubigarai  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
17:00-18:30
Ana Santiago eta Lurdes Ulacia  Goienkale 50  /  Elkar banaketa
17:00-19:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
17:00-19:00
Ruben Ruiz  Artekale 55  /  Elkar
17:00-19:00
Kristonak  Musikaren plaza 50  /  Elkar
17:00-20:00
María Santórum  Goienkale 58  /  Uzanza Editorial
17:00-20:00
Haritz Larrageta  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
17:30-19:00
Ascensión Badiola  Artekale 56  /  Txertoa
17:30-20:00
Asun Agiriano- Marina Garcia, "Atzamarra"  Artekale 54  /  Elkar
17:30-20:00
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ
18:30-20:00