Abenduak 7


BULEGO, Tom Lizarazu, Xabi Arrieta  Musikaren plaza 62  /  BULEGO
10:30-14:00
16:00-20:00
ETS - Talde osoa  Musikaren plaza 12  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-14:00
16:00-20:00
Gatibu. Alex Sardui, Haimar Arejita eta Gaizka Salazar  Musikaren plaza 33  /  Gatibu
10:30-14:00
16:00-20:00
ZETAK. Pello Reparaz.  Musikaren plaza 23  /  Panda Artist
10:30-14:00
16:00-20:00
Rafa Rueda  Musikaren plaza 54  /  *ZART
10:30-14:30
Iñaki Alegria Loinaz  Barrenkale 33  /  Udako Euskal Unibertsitatea
10:30-15:00
Zelanda  Musikaren plaza 10  /  Baga-Biga Musika Ideiak
10:30-16:00
Ben Yart & La Neni  Musikaren plaza 2  /  Oso Polita
10:30-19:00
Ane Odriozola  Goienkale 62  /  La trilogía de Gibola
10:30-20:00
Aritza Bergara  Goienkale 65  /  Eguzkilore Liburuak
10:30-20:00
Garbiñe Larrea  Artekale 21  /  Argia
10:30-20:00
Igor Meltxor  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Ilargi  Musikaren plaza 56  /  Ilargi
10:30-20:00
Jakoba Errekondo  Artekale 22  /  Argia
10:30-20:00
Jose Mari Sarasola Izeta  Goienkale 19  /  Jose Mari Sarasola Izeta
10:30-20:00
Kalakan  Goienkale 35  /  Kalakan
10:30-20:00
Maitane Azurmendi  Goienkale 42  /  ZORROTZ
10:30-20:00
Pleura/Burutik  Musikaren plaza 43  /  PLEURA/Burutik
10:30-20:00
Ane Neti  Goienkale 36  /  Ane Neti
11:00-12:00
17:15-18:30
Amaia Oloriz  Barrenkale 5  /  Txalaparta
11:00-13:00
Aitor Arana  Artekale 9  /  IBAIZABAL
11:00-14:00
Jon Arretxe  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
11:00-14:00
17:00-20:00
Saroa Bikandi  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
11:00-15:00
Asel Luzarraga, "Katuak jandakoa"  Artekale 53  /  Elkar
11:00-20:00
John Andueza, " Luaren itzala"  Artekale 53  /  Elkar
11:00-20:00
Xabi Borda  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
11:30-13:30
16:30-18:30
Toti Martínez de Lezea  Goienkale 1  /  Erein argitaletxea
11:30-14:00
17:30-20:00
Amaia Telleria  Barrenkale 40  /  ALBERDANIA
12:00-18:00
Elena Fernandez  Goienkale 63  /  ELENA FERNANDEZ
12:30-14:30
18:30-20:00
Guy Saldubehere-Frantxoa Juanicotena "Bankako Menditarrak"  Goienkale 32  /  Bankako Menditarrak
12:30-15:30
Joxemari Esparza  Barrenkale 8  /  Txalaparta
12:30-19:30
Katixa Agirre  Artekale 55  /  Elkar
12:30-19:30
Nerea Mendizabal  Goienkale 53  /  Nerea Mendizabal
13:30-14:00
Harkaitz Cano  Musikaren plaza 54  /  *ZART
14:30-19:30
Amaia Egidazu  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
15:00-17:00
19:00-20:00
Igor Elortza  Musikaren plaza 54  /  *ZART
15:00-20:00
Goxua'n Salsa  Musikaren plaza 1  /  Oso Polita
15:30-18:30
Asisko Urmeneta  Artekale 16  /  Gureberriak
16:00-20:00
Ines Osinaga  Musikaren plaza 34  /  Elkar
16:30-19:30
Elena Olave  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
16:30-20:00
Lizar Begoña  Barrenkale 35  /  Susa literatura argitaletxea
16:30-20:00
Aiert Zubigarai  Artekale 25  /  Durangoko Merinaldearen Amankomunazgoa
17:00-19:00
Jose Ramon Etxebarria  Barrenkale 34  /  Udako Euskal Unibertsitatea
17:00-19:00
Julio Villar eta Ibon Gaztañazpi  Goienkale 49  /  Elkar banaketa
17:00-19:00
Kepa Iribar  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
17:00-19:00
Zea Mays  Musikaren plaza 22  /  ZEA MAYS
17:30-20:00
Oskar Gaztelu  Goienkale 4  /  Erein argitaletxea
19:00-20:00