Abenduak 6


Familian jolasean.Itsaso Pagoaga (Olgeta)

10:30 - 11:30
Saguganbara-Elkartegia

Tailerra

+

Aita Mari.Korrontzi eta Aita Mariren proiektua

11:00 - 11:30
Talaia – Landako

Aurkezpena

+

El agua te lo dirá.Itxaso Muro

11:00 - 11:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Trigger.Poliedro Vol.I

11:00 - 11:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Orratz Ondareak.Bego Goitia eta Irune Mateo

11:00 - 12:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Txori Urdinak .Espetxearen erretratu bat Santi Cobos presoaren ahotik

11:30 - 12:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Bideak.Iker Uribe, Joana Ziganza, Aritz Ganboa, Xabier Unanua

12:00 - 12:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Irati Jimenez.Begiak zabalduko zaizkizue

12:00 - 12:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Los Sota. Esplendor y venganza.Eugenio Ibarzabal

12:00 - 12:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Hala ere.Sherwan Bilal Youssef

12:00 - 13:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Jabi Patxon & Kofradia Rock.Maitalea eta lapurra

12:10 - 12:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Booktegia. Guztion liburuak, guztiontzat.Ana Morales, Amaia Arakastain

12:30 - 13:00
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

Yolanda Arrieta.Zerak

12:30 - 13:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Juanjo Olasagarre.Mamu eratortzeko moduak

13:00 - 13:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Bixente Martinez.Txoria buruan eta ibili munduan

13:20 - 13:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Alaine Agirre.Karena

13:30 - 14:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Ur Mehea.Iurre Aranburu

13:30 - 14:15
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Irudigintza Profesionala Euskal Herrian.Euskal Irudigileak

13:30 - 14:30
Talaia – Landako

Mahaingurua

+

Abereh.Joan-etorrian

14:00 - 14:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Kaxa hutsak.Talde lana

14:15 - 15:00
Irudienea – Zugaza

Aurkezpena

+

Hibai.TT VIII -IX

14:30 - 15:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Dragoiaren gidaria.Euskarazko zinema familian

15:00 - 17:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Iker Lauroba.Uda

15:30 - 16:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Izar eta Estel.Gure Esku

15:30 - 16:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Iker Martinez eta zaldi herrenak.Hegaldiak

15:40 - 16:10
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Kaeme, Mikel Muro.Galerna eta Kresala: gaztetasunaren iturria

16:00 - 16:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Etxeko landareak. Etxe barrua, balkoia eta lorategia.Jakoba Errrekondo

16:00 - 16:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Bengo.4taupada

16:50 - 17:20
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Porrutata, ez porru ez patata.Joli Pascualena (demodequartet)

17:00 - 17:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Jon Arretxe.Dortokaren begirada

17:00 - 17:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Ainarak.Ritxi Lizartza, Juan San Martin

17:00 - 18:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Jon Maia.Kantu bat gara

17:30 - 18:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Garen hori.Ana Urkiza

17:30 - 18:30
Talaia – Landako

Elkarrizketa

+

Bertsolaritzaren historia soziala.Antxoka Agirre, Jon Sarasua

17:30 - 18:30
Talaia – Landako

Elkarrizketa

+

Irati Goikoetxea.Herriak ez du barkatuko

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Mconak.Bitakora

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Mikel Urdangarin.Haitzetan 1997-2022

18:30 - 19:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Tipularen sehaska kanta.Lander Garro

18:30 - 20:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Unai Elorriaga, Alex Orbe.Jarraitu inuarriari

19:00 - 19:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Album.Formol Laborategia

19:00 - 20:00
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Iratxoen kantu sekretuak.Baleuko

19:00 - 20:00
Saguganbara – Landako

Ikuskizuna

+

Etxekalte + Habi.Arimak denboran

19:10 - 19:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Beatriz Fernandez.Hizkuntza gogoan

19:30 - 20:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Iheskide.Tinko gurean

20:20 - 20:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Joseba Irazoki eta Lagunak (J.I.E.L).III

21:30 - 22:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+