Abenduak 8


Itzal ipuinak

10:30 - 11:30
Kabi@ - Elkartegia

Tailerra

+

Sistemak Arriskutsuak Dira.Aieru

11:00 - 11:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Euskararen Gramatika.Euskaltzaindia

11:00 - 11:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

BERRIA Ikasgela.Webgunea

11:00 - 11:30
Talaia – Landako

Aurkezpena

+

30. Maketa

11:00 - 12:00
Irudienea – Zugaza

Aurkezpena

+

Expolio y castigo.Cesar Layana

11:30 - 12:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Atarian.eus.Webgunea

11:30 - 12:00
Kabi@ - Landako

Aurkezpena

+

Amonarenean kea.Dani Martiarena

12:00 - 12:30
Saguganbara-Elkartegia

Irakurketa

+

31 vidas, El bombardeo contra Durango .Iban Gorriti

12:00 - 12:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Jacob. Gaueko langilea.Matz&Leonard Chmineau

12:00 - 12:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Belarri bero, bai esan?.Zehar kable sormen taldea

12:00 - 14:00
Irudienea – Zugaza

Aurkezpena

+

Birkit.Inertzia

12:10 - 12:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Orozkoko errotarri-harrrobiak.Iñaki García Uribe, Javi Castro

12:30 - 13:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Tupust! Zu!.Hainbat egile

12:30 - 13:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Hogeitabat.Mendeko poesia emanaldia

12:30 - 13:15
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Ikuskizuna

+

Juan Kruz Igerabide.Doneaneko alaba

13:00 - 13:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Zorte txarreko otsoa.Maite Franko

13:00 - 13:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Astoturfer.Astoturfer

13:20 - 13:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Fernando Rey.Infinitua ihi batean

13:30 - 14:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Oihana Arana.Lazunak azkazaletan

14:00 - 14:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Nahiak Nahi .Beldurra

14:30 - 15:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Turnoka.Aitor Alberdi

14:45 - 15:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Ibon Muñoa.Gure ama lur feminista

15:30 - 16:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Marijesiak 4:00 bederatzi gau hotzetan

15:30 - 16:00
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

Liher.Eta hutsa zen helmuga

15:40 - 16:10
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Elena Martinez Rubio.Egun gorrietan

16:00 - 16:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Rotia eta Rensu.Bakarne Atxukarro, Izaskun Zubialde eta Raquel Samitier

16:00 - 16:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Adagio Rojo.Jon Prieto Guisasola

16:00 - 16:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Alberto Barandiaran.Gurea falangista zen

16:30 - 17:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Klak!son.Puntu urdin margula

16:50 - 17:20
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Ganbila antzerki bilduma

17:00 - 17:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Amaia Telleria, Teresa Calo."Pitzatuta gaude denok", "Aurkituko zaitut"

17:30 - 18:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Komunikazio ez bortitza: bizi hizkuntza bat.Txatxilipurdi

17:30 - 18:30
Talaia – Landako

Elkarrizketa

+

3 Ene Kantak.Ene Kantak

18:00 - 18:30
Saguganbara-Elkartegia

Ikuskizuna

+

Hatsaren Poesia 2021.Hainbat egile

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Giante.Hamaika

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Itxiera ekitaldia.Irudia + Hitza, zuzeneko sorkuntza

19:00 - 20:00
Talaia – Landako

Ikuskizuna

+

Madeleine.Ezin dena

19:10 - 19:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Ainhoa Larrañaga + Triology.Eskuminak

20:20 - 20:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Errietan.Errietan

21:30 - 22:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+