Abenduak 4


Kuku! Emozioen bilduma.Ikaselkar

11:00 - 11:30
Saguganbara-Elkartegia

Aurkezpena

+

Medikuaren oinarrizko gaitasun profesionalak.Maialen Berridi Agirre

11:00 - 11:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Bulego.Erdian Oraina

11:00 - 11:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Pantailak euskaraz.Manifestua

11:00 - 13:00
Irudienea – Zugaza

Aurkezpena

+

Kandelikara. Buñueli buruzko film baterako apunteak.Harkaitz Cano, Iñaki Landa

11:30 - 12:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Borrokalari transgeneroak.Leslie Feinberg

12:00 - 12:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Forma geometrikoen liburua.Unai Gonzalez Martinez

12:00 - 12:30
Saguganbara – Landako

Liburu aurkezpena

+

56. BA DA!

12:00 - 13:00
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Inaugurazioa

+

Ilargia eta Landareak.Jakoba Errekondo eta Antton Olariaga

12:00 - 13:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Eneritz Furyak.Emadan

12:10 - 12:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Kirmen Uribe.Izurdeen aurreko bizitza

12:30 - 13:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Aritz Galarraga.Gogoan dut

13:00 - 13:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Barruko Ahotsak.Leire Bilbao, Maite Mutuberria

13:00 - 13:30
Saguganbara – Landako

Liburu aurkezpena

+

Serendipia.Iban del Campo Uribarrena

13:00 - 13:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Habia.Animalia naiz eta

13:20 - 13:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Ane Labaka.Algara mutilatuak

13:30 - 14:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

DA! PRO.Sortzaileek bide profesionala egiteko baliabideak

13:30 - 14:30
Talaia – Landako

Mahaingurua

+

Kimuak.Euskal Filmoteka

13:30 - 15:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Kepa Altonaga.Iridioaren mintzoa

14:00 - 14:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Serge.Leihotik mundura

14:30 - 15:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Eixu artisau azoka

14:30 - 21:00
Durango +

Azoka

+

Koko dragoi txikia.Euskarazko zinema familian

15:00 - 16:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Jakes Sarraillet.Bi nerabeen Euskal Herriko itzulia

15:30 - 16:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Kaserna.Gelditu da denbora

15:40 - 16:10
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Elkano euskal planisferioa.Aranzadi Zientzia Elkartea, Berria

16:00 - 16:30
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

TOTOTOTO.Ane Labaka eta Mariñe Arbeo

16:00 - 16:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Jasone Osoro.Festa eta hormak

16:00 - 16:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Jokin Urain.Txomin. Aurrera bolie!

16:30 - 17:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Sugarren mende .Asisko Urmeneta

16:30 - 17:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Gure hots.Arrate Fernandez Itxaso

16:30 - 18:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Katez.Argiz iluntzen

16:50 - 17:20
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Xomorro Lapurra.Irati Garmendia eta Ane Arzelus

17:00 - 17:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Sua.Alex Tello, Julen Ribas, Xabi Bastida eta Aitor Gorosabel

17:00 - 17:30
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Nerea Loiola .Epizentroa

17:00 - 17:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Walden.Henry David Thoreau

17:30 - 18:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Bilbon dabil Gabriel Aresti.Karmelo Landa

17:30 - 18:30
Talaia – Landako

Elkarrizketa

+

Latinoamerikaren zain urratuak.Iñaki Alegria

17:30 - 18:30
Talaia – Landako

Elkarrizketa

+

Rolan Garces & Bandatze

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Iñigo Martinez.Mandemendu hipermodernoak

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Laino txiki, egin negar poliki.Monika Arratibel, Xabi Etxaniz

18:00 - 18:30
Saguganbara-Elkartegia

Ipuin kontaketa

+

Tribiz baserri galdue.Jon Ander Urresti

18:00 - 18:45
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Xabier Paya eta Iker Orueta .Bihotza kate

18:30 - 19:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Nora.Lara Izagirre Garizurieta

18:30 - 20:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Ilezuri.Kris Etxabe eta Maite Marquez

19:00 - 19:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Txomin Artola.Et incarnatus est

19:00 - 19:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Hamaika komunitatea

19:00 - 20:00
Talaia – Landako

Aurkezpena

+

Anita Parker.Reset

19:10 - 19:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Txistua XXI. Mendean.Silboberri Elkartea

19:30 - 21:00
Durango +

Kontzertua

+

Addar.Suge

20:20 - 20:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Anari.Orain entzungo duzun hau…

21:30 - 22:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+