Abenduak 5


Xapoketan.Iñaki Sanz eta Eñaut Aiartzaguena

10:30 - 11:30
Saguganbara-Elkartegia

Tailerra

+

Diabolo Kiwi.Uhin galduak

11:00 - 11:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Partiturak.Txaranga Urretabizkaia

11:00 - 11:30
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

Arrietako San Martin, erretaula berreskuratuta.Santiago Yaniz

11:00 - 11:30
Talaia – Landako

Liburu aurkezpena

+

Ibaia ez da toki bat.Beñat Iturrioz Perez

11:00 - 12:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Bidean.Aurrera egin nahi duen irakaslearen dekalogoa

11:30 - 12:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Itsaso zabalera.Maialen Alfaro eta Mayana Itoiz

12:00 - 12:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Edorta Jimenez.Nikole bijotzekua

12:00 - 12:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Bañolet *Estreinaldia.Sormen Beka DA! 2020 Irabazlea

12:00 - 13:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Lur Jota.20 urte berandu

12:10 - 12:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Asel Luzarraga.Uzta garaia

12:30 - 13:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Letren jolaslekuan.Yolanda Arrieta eta Eider Eibar

13:00 - 13:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Hartzea Lopez .Suak eta hautsak

13:00 - 13:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Larrealde trikitilariak.Zirimiri

13:20 - 13:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Begiak hesteko artean.Jorge Moneo Quintana

13:30 - 14:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Iñigo Lopez Simon.Bilboko etxola baten

13:30 - 14:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Musika elektronikoa eta gaueko (ez) kultura.Musika Bulegoa

13:30 - 14:30
Talaia – Landako

Mahaingurua

+

Harria herria.Dimegaz Kultur Elkartea

14:00 - 14:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Aitor Fresnedo.Zaldi zoro

14:00 - 14:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Noiz utziko dio euria egiteari.Guillermo Ordás

14:30 - 15:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Kilimak.Euskal Herriko runba

14:30 - 15:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Groau!.Yolanda Arrieta

15:00 - 15:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Tom eta Jerry.Euskarazko zinema familian

15:00 - 17:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Amaiur Epher.Profeten iruzurra

15:30 - 16:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Añorga-Dakar 2018, Gurpildun mirakulua.Aitzol Intxausti

15:30 - 16:00
Talaia – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Skakeitan.Eman ez genuen kontzertua

15:40 - 16:10
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Ilargiaren egutegia 2022.Jakoba Errekondo

16:00 - 16:30
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

Uxue Apaolaza.Bihurguneko nasa

16:00 - 16:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Hiru gara, baina niri bost!.Enara Garmendia eta Leire Urbeltz

16:00 - 16:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Eider Rodriguez.Eraikuntzarako materiala

16:30 - 17:00
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Batuz aldatu.Hizkuntza-politiketan eragiteko adostasun soziala

16:30 - 17:30
Talaia – Musika Eskola

Aurkezpena

+

Nikotina .Nirbana

16:50 - 17:20
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Dorotea.Amaia Egidazu

17:00 - 17:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Leire Vargas.Dena ametsen den irudipena

17:00 - 17:30
Ahotsenea – Landako

Solasaldia

+

Paperezko hegoak.Samara Velte eta Josu Martinez

17:00 - 18:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Mikel Etxaburu.Ahaztu baino lehen, ama

17:30 - 18:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Itziar Ugarte Irizar.Gu gabe ere

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Ilargi.Killasisa

18:00 - 18:30
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

kokoak.Eider Eibar

18:00 - 18:30
Saguganbara-Elkartegia

Aurkezpena

+

I(n)tera(k)zioa.Bagara kolektiboa

18:00 - 19:00
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Dantza

+

Fermin Etxegoien.Totelak

18:30 - 19:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Altsasu (gau hura).Amets Arzallus eta Marc Parramon

18:30 - 20:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Ez dakit marrazten.Eider Eibar

19:00 - 19:30
Saguganbara-Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Hedoi Etxarte.Sortaldekoak

19:00 - 19:30
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Gontzal Mendibil

19:00 - 20:30
Durango +

Kontzertua

+

Kai Nakai.Maitia

19:10 - 19:40
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Maite Larburu.Krak

19:30 - 20:00
Ahotsenea – Musika Eskola

Solasaldia

+

Sueder.Drama barik

20:20 - 20:50
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Lotura.Automatak izan

21:30 - 22:00
Ahotsenea – Plateruena

Disko aurkezpena

+