Abenduak 9


Barraka prentsaurrekoa.Ibai Aizpurua

10:30 - 11:00
Kabi@ - Landakogunea

Erakusketa

+

Pier Paolo Pasolini."Kale gorriko umeak" Itzultzailea: Fernando Rey. Igela.

11:00 - 11:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Txalopinak, zaharberritutako kanta finak.Antton Kazabon eta Jokin Mitxelena

11:00 - 11:30
Saguganbara – Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Lumi.Bezperaren dirdira

11:00 - 11:30
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Artxipielagoa II Podcasta.EITB Podkast

11:00 - 12:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Gamer Gela.Jolasteko gune irekia

11:00 - 14:00
Kabi@ - Landakogunea

Aurkezpen laburrak

+

(H) AMAR.Soinu instalazioa. Durangoko Museoan.

11:00 - 20:00
Durango +

Erakusketa

+

VI. Eixu Azoka.Artisau eta sortzaileak

11:00 - 21:00
Durango +

Azoka

+

Marina Garcés."Filosofia amaitu gabea" Itzultzailea; Olatz Mitxelena. Jakin.

11:30 - 12:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Euskal bideojoko sortzaileak ezagutzen..Game Erauntsia

11:30 - 12:00
Kabi@ - Landakogunea

Aurkezpen laburrak

+

Aritz Gorrotxategi."Uda betea" Elkar

12:00 - 12:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Olentzero-enborra.Txontxe Etxeberria eta Malen Amenabar

12:00 - 12:30
Saguganbara – Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Helmotz, bi hiri bi organo.Aitor Alberdi Garralda

12:00 - 12:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Ilargi.Beldurrekin dantzan

12:10 - 12:40
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Amaya.Amaia Lizarralde eta Olatz Beobide

12:30 - 12:55
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Mikel Alvarez."Euskalia" Elkar

12:30 - 13:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Geruzak.Jakin Fundazioa eta Elkar argitaletxea

12:30 - 13:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Nire zigilua.Alain Lersundi

13:00 - 13:25
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Ganbila bilduma."Album" eta "Esperoan" EHAZE, Susa

13:00 - 13:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Agur

13:20 - 13:50
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Amaya.Amaia Lizarralde eta Olatz Lizarralde

13:30 - 13:55
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Victor Catalá."Atsoa" Hautaketa: Blanca Llum Vidal

13:30 - 14:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Zertako!.Talde lana

13:30 - 15:00
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Maite Lopez Las Heras."Amatu" Alberdania

14:00 - 14:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Mirua

14:30 - 15:00
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Space Jam.Zineuskadi

15:00 - 17:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Xsakara.Lurrikarak

15:40 - 16:10
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Irene Sola."Dikeak" Itzultzailea: Joxan Elosegi. Alberdania

16:00 - 16:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Mari, Meri eta Mori sorgin ausartak.Antton Kazabon eta Jokin Mitxelena

16:00 - 16:30
Saguganbara – Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Gamer Gela.Jolasteko gune irekia

16:00 - 19:30
Kabi@ - Landakogunea

Aurkezpen laburrak

+

Aiora Zabala."Natura gure esku" Alberdania

16:30 - 17:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Mugan.Bizirik ez bagaude

16:50 - 17:20
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Nerea Ibarzabal."Bar Gloria" Susa

17:00 - 17:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Rola euskaraz: zer? nola? zergatik?.Rolariak

17:00 - 18:00
Kabi@ - Landakogunea

Mahaingurua

+

Amaiur.Amaia Elizagoien, Irati Celestino eta Irati Azkue

17:00 - 18:00
Saguganbara – Elkartegia

Liburu aurkezpena

+

Amaya.Amaia Lizarralde eta Olatz Lizarralde

17:30 - 17:55
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Andoni Urzelai."Ametsen trafikatzailea" Elkar

17:30 - 18:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Nire zigilua.Alain Lersundi

18:00 - 18:25
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Iñaki Cid y Karmele Mitxelena. "Behin batean Loiolan" eta "Haragizko mamuak" Donostia Hiria Saria

18:00 - 18:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Kokein.Atomika

18:00 - 18:30
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Kilimaterioa.Kaitin Allende, Oihane Perea, Iratxe Ibarra eta Irati Anda

18:30 - 18:55
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Ikuskizuna

+

Leire Milikua. "Lur gainean, itzal azpian" Susa

18:30 - 19:00
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Liburu aurkezpena

+

Mari, ixilik nahi gaituztenean.Talde lana

18:30 - 19:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Nire zigilua.Alain Lersundi

19:00 - 19:25
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Antzerkia

+

Abdela Taia."Zure argitan bizitzea" Itzultzailea: Patxi Zubizarreta. Alberdania.

19:00 - 19:30
Ahotsenea Literatura – Musika Eskola

Disko aurkezpena

+

Keia.Erregaia

19:10 - 19:40
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Kilimaterioa.Kaitin Allende, Oihane Perea, Iratxe Ibarra eta Irati Anda

19:30 - 19:55
Szenatokia – San Agustin Kultur Gunea

Ikuskizuna

+

Itxaso telesaila.EITB

19:30 - 20:30
Irudienea – Zugaza

Film emanaldia

+

Mice.Lautada

20:20 - 20:50
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Ezpalak.Hortz aina hots

21:30 - 22:00
Ahotsenea Musika – Plateruena

Disko aurkezpena

+